Ogresbalss.lv | Arhīvs | Meklējot krīzi !

Arhīvs | Meklējot krīzi !

Atzīme: ,

Krīzes meklējumi

Publicēts: 30 maijs 2009. Autors: admin

Kristīne Zaķe.
Laikā no 2009. gada februāra līdz maijam trīs profesionāli fotogrāfi – Ķegumietis Rihards Puriņš, Jumpravietis Rolands Kozulis, Ogrēnietis Aivars Lureņš un žurnāliste Kristīne Zaķe realizēja foto projektu «2009. gada pavasaris Ogrē un rajonā. Meklējam krīzi…»
ogres_pavasaris_2009_izstādes_ielūgums
«Mūsu mērķis bija izveidot sociāli nozīmīgu plašai auditorijai interesantu fotogrāfiju kolekciju, dokumentālās fotogrāfijas žanrā , atspoguļot Ogres pilsētas un rajona sabiedrības ikdienu – nozīmīgo, kas darbu skrejā paslīd garām » skaidro projekta idejas autors Aivars Lureņš. «Piemēram, kā rodas maize un gaļa, ko ēdam, kā klājas mediķiem , ugunsdzēsējiem kā krīzes apstākļos jauniešos audzina patriotismu , kā protam priecāties. Projektā ietverti katra cilvēka dzīvē nozīmīgi notikumi: dzimšana, kristības, kāzas un bēres.

Uzsākot darbu, bijām iecerējuši īpašu uzmanību pievērst krīzes radītajiem negatīviem faktoriem cilvēku dzīvē, tomēr mūsu stāstu varoņi izrādījās optimisma un darbīguma piepildīti cilvēki. Spītējot grūtībām, viņi meklē risinājumus valstī un sabiedrībā samilzušajām problēmām un, mūsuprāt arī atrod šo izeju katrs savu spēju un talantu robežās. Viņi smagā darbā neatlaidīgi uzlabo dzīves situāciju sev un tuvākajiem, neaizmirstot parūpēties par pilsētu, ciemu vai novadu kurā dzīvo.»

Viss uzņemtais foto materiāls – apmēram 20 000 kadru – tiks nodots Ogres Vēstures un mākslas muzejam, bet izstādē uz 45 lielformāta planšetēm tiks eksponēti vairāk kā 150 krāsaini un melnbalti attēli. Izstādes svinīgā atklāšana notiks 31.maijā, pulksten 11, Ogres pilsētas skvērā. Ogrē izstāde būs apskatāma līdz 6.jūnijam, pēc tam tā uzsāks ceļojumu pa Ogres rajonu, bet vēlāk – arī pa Latviju.

P.S. Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt izstādes atklāšanu, noteikti jāņem līdzi lietussargs – pat ja 31.maijā debesīs spīdēs divas saules!
img_3990_balss
Visa radošā brigāde kopā ar vienu no savu stāstu varoņiem Lielvārdes Romas katoļu mācītāju prāvestu Māri Zviedru 🙂
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atklāšanas foto Eltons :eltons.lv/ , linkots no Fotoblog.lv
Atklāšanas foto Eltons :eltons.lv/ , linkots no Fotoblog.lv
Šis projekts ir ceļojošs , iespējams pasūtīt izrādīt arī pie jums. Uzziņas par šo un citiem mūsu projektiem 29751389 . Daļu izstādes planšetu var aplūkot spiežot
šeit

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1