Ogresbalss.lv | Arhīvs | Ogre

Arhīvs | Ogre

Atzīme: , , , , , , , , , ,

Dievs svētī Latviju Rīgas sv Pētera baznīcā , uguņošana Ogrē.

Publicēts: 20 novembris 2017. Autors: admin

Dievs svētī Latviju


Valsts 99 gadadienas kulmināciju 18 novembra vakaru sagaidīju Rīgas Svētā Pētera baznīcā ar svētku dievkalpojumu. Dievkalpojuma beigās visi klātesošie nodziedāja Latvijas Himnu “Dievs Svētī Latviju” , tradicionāli kā katru gadu devās svinīgā gājienā aiz karoga nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa. Jauki bija.

Finālā pēc visa vēl Ogrē noskatījos , piefiksēju svētku uguņošanu.

Ogrē 99 jubilejas uguņošana


Bildes kustīgas gan nē Rihards Puriņš /Atceries Latviju

ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Ps.
Ogrē bija plānota arī jaunā 3D strūklakas ar tautisku rakstu zīmēm atklāšana. Biju safaojies skatoties tās izēģinajuma kadrus. Taču to pašā pēdējā brīdī dēļ aukstā laikā tomēr atcēla , atlika līdz nākamā gada pavasarim. Nu ko gaidīsim, solās būt laba tautiska atrakcija.

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , ,

Lunaparks jau 21 gadu , pilngadība!

Publicēts: 21 augusts 2017. Autors: admin

Šomēnes pilngadību svin projekts Lunaparks , tā autors mūžīgais Lunis drīz svinēs pus gadsimtu. Lunis kā radošais pseidonīms , saīsinājums no “Latvijas Universālā Neadekvātās Informācijas Sistēma” radās atlasot Lunaparka projektu dalībniekus un partnerus. Domāšanas radošās uztveres spēju reālā laika tests pēc bojāta , apgriezta teksta uztveres spējām. Nespēj ātri uztvert lasīt bojātu tekstu , tātad mums nederēsi “Neradošs aprobežots cirvis”. Lunaparks @ Lunis aktīvi darbojas Latvijas internet vidē kopš 1996 gada vasaras nogales. Kā kārtīgam pilngadību sasniegušam pienākas reinkarnāciju piedzīvojis arī LUNIS.LV. Jauna dzīve , jauni plāni, Lunaparks mūžam lai griežas. Ienāc Lunaparks.com un Lunis.lv , arī tā draugiem Ogresbalss.lv @ daudzos citos .Baudi. Kā ilustrācija uz iepriekšējo 10 gadu jubileju tapusī kolāža kā atmiņa par pasākumiem , arī cīņu domu , ceļa biedriem šai Luniskajā ceļā. Bučas!

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here