Ogresbalss.lv | Arhīvs | Vēlēšanu kaislības

Arhīvs | Vēlēšanu kaislības

Atzīme: , , , , , , ,

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Publicēts: 14 jūnijs 2017. Autors: admin

Pēc aizvadīto 2017 gada vēlēšanu rezultātiem tautas vēlētie Ķeguma novada deputāti 14 jūnijā balsoja par jauno Ķeguma novada galvu. Man , kurš sen bija atmetis cerības jebkādām izmaiņām Ķeguma novadā par pārsteigumu , par novada galvu tika ievēlēts ķegumiešiem un tomēniešiem ,arī plašākā apkārtnē labi zināmais veterināras aptiekas “Zemnieka aptieka” īpašnieks , aktīvs sportists un Tomes folkloras kopas “Graudi” dalībnieks , latvisku tradīciju uzturētājs Ilmārs Zemnieks.

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Man tiešām tas nāca negaidīti , man Ilmārs nekad nav licies pēc cilvēka ar varas ambīcijām , vai tāds kuram cita nebūtu ko darīt , tāpēc tīko pēc krēsla domē. Visdrīzāk tāpat kā pirms laika rakstīju par Imantu Smirnovu ,kurš starp citu īsi pēc jaunā priekšsēža velēšanām tika ievēlēts par domes priekšsēdētaja vietnieku būs bijusi cita motivācija. Vēlme pēc pārmaiņām Ķegumā , Ķeguma novadā. Personīgi nevaru teikt ka man būtu bijušas īpašas pretenzijas pret iepriekšējo domes bosu Robertu Ozolu , sevišķi tamdēļ ka viņš visus man personīgi dažādās sapulcēs dotos solījumus pildījis. Gan par veloceliņu problēmu novēršanu Ķeguma kalnā , gan bīstamajām trepēm veloceliņā pie pasta , vēl arī šo to citu. Arī vietnieks Raivis bija gan visiem ķegumiešiem , arī viesiem patīkošās Ķeguma pludmales , promenādes idejas autors , realizētājs , arī vienīgais no Ķeguma amatpersonām kurš jebkad privāti ziedojis līdzekļus biedrības “Atceries Latviju” Ķeguma kultūras vēstures seju projekta atbalstam. Taču Ķegums jau sen briedis pārmaiņām , bez bļaušanas , personīgiem apvainojumiem , bez priekšvēlēšanu laikā viens otra močīšanas. Tās nu ir notikušas , ceru būs kas jauns progresu virzošs. Ceru Zemnieks attaisnos savu uzvārdu , būs kārtīgs pamatīgs Latviešu zemnieks , prasīgs neatlaidīgs , gana labām caursišanas spējām. Ceru jaunajam novada galvām Ilmāram Zemniekam būs atvērtāka komunikāciju maniere ar novada sabiedrību , kas bija nopietns trūkums iepriekšējam novada galvām. Apsveicu arī jauno novada galvas vietnieku Imantu Smirnovu ,ar radušos iespēju pierādīt sevi reālā darbā Ķeguma , Tomes un Rembates iedzīvotāju labā , dzimtas tradīcijas jāturpina! Aaa, nu jā Birzgales frontē bez pārmaiņām , par Ķeguma novada galvas vietnieku no Birzgales puses kā ierasts ievēlēts Pāvels Kotāns , AR tik 1 !!! balss pārsvaru..

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Un tā sveicu Ķeguma novada jauno galvu Ilmāru Zemnieku , arī vietniekus Imantu Smirnovu un Pāvelu Kotānu ar jaunajiem amatiem.

P.s : Pirms vēlēšanām biju plānojis plašāk apskatīt visus pieteiktos sarakstus , pat pirmos iesniegtos paspēju. Kādi pāris citi aicināja mani pat savās rindās , no kā gan zinot jau 30 gadus šīs virtuves tehniskās aizkulises ierasti atteicos. Kad pieteikto sarakstu kļuva veseli 8 , pat smieklīgi vairs nenāca , rēcu. Nolēmu pasākumu ignorēt , kas man tieši pēc 30 nodzīvotajiem Ķegumā gadiem atgriežoties pie Rīgas pieraksta būtu pat loģiski. Taču šīs negaidītās izmaiņas vietējās varas gaiteņos pamudināja vismaz pusratā pamestajam procesam finiša punktu pielikt.

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , ,

Rādi rādi video , jeb jautrība bez gala un nopietni par visu.

Publicēts: 01 jūnijs 2017. Autors: admin

Pēdējos mēnešus pat pāris gadus arvien mazāk laika paliek privātiem blogiem tekstiem un lietām. Viss laiks aiziet vai nu darbiem vai brīvais biedrības sociālajiem projektiem. Tas retās reizes kad pieķeros jāraksta kas globālāks. Tad no šoreiz velēšanu priekšvakarā gribējās salikt apkopot agrāk neredzētas JAUNAS pareizāk sakot vecas gadus 20+ nemanītas vizuālas tendences elektorāta piesaistes jomā. Šoreiz apkopošu stipri atšķirīgu kā beidzamās desmitgadēs ierasts video reklāmu manieri. Var just pirms šīm vēlēšanām pamatīgi pastrādājusi sociālo pētījumu veicēji šai sakarā katrs konkrēts kandidāts vērsās pie savas konkrētas mērķauditorijas stila un gaumes. Domāju tas dos diezgan labus rezultātus PROTAMS tur kur rullis veidots tieši konkrēta kandidāta auditorijai nevis “Nokopēt cita stilu , pārņemt elektorātu”.

Sāksim ar oriģināldarbiem.
Un Ķeguma novads , zīmīgi ka pirmo reiz Ķeguma vēsturē kāds kandidāts vēršas pie auditorijas ar vizuāli interesantu mūsdienīgu profesionālu MATERIĀLU , izveidota veselas vizuāli simpātiska īsfilma vai par pusi Ķeguma novada kultūras un izglītības objektiem. Teicami notrāpīts gan pašam cilvēkam piestāvošs stils gan dinamiska vēstījuma maniere. Pilnīgi čipsu reklāma tik zināma repera vietā jauns aktīvs kandidāts. Domāju ka pēc vēlēšanām šo filmu nedaudz pārskaņojot var izmantot labu novada prezentācijas materiālu. Tātad Ķeguma velēšanu kandidāta Jāņa Siliņa reklāmas rullis , kas arī smuka Ķeguma-Birzgales pagastu reklāma.

Man liekas Ķeguma šoreiz vienkārši novaicās ar kandidāta personisko statusu , klipiņa līmenim par iemeslu būs vecais teiciens “Aiz katra stipra vīrieša stāv stipra sieviete” liekas būs tieši šis gadījum , kāda arī Latvijas līmenī zināma mēdiju haizivs tuva cilvēka statusā. Šis klips mans kā miesta patriota favorīts.

Nākamais klipiņš. Tas būs no Ogres.
Ogres rullītim arī izvēlēta šim vēlēšanām raksturīga lidojoša dronu filmēta prezentācija. Tā gan nav tik produktu “Reklāmiska” ķeroša kā Ķeguma rullītī taču arī pamatā sastāv no šajās vēlēšanās raksturīgajiem “Dronu” skatiem un lidojošas kameras bildēm. Tālākais diezgan tradicionāli kandidātu feisiņi , finālā smuka uz ģimeni bērniem un sirsnību balstītu finālu. Man jau liekas ka abiem klipiem varētu būt daļēji vieni tie paši autori vai daļēji veidotāju komanda. Baigi jau nu līdzīga uzņemšanas maniere. Interesants darbs

Nākamais klips. Atkal no Daugavas krastiem , no Daugavpils !
Šo vēlēšanu klipus absolūta bomba favorīts skatījumu ziņā , pāri par 400.000 skatījumu !!. Kaut kas tāds laikam nav bijis vēl Latvijas vēlēšanu vēsturē , viens smieklīgs maz budžeta 2 min klaipiņš savāc tik milzīgu skaitu skatījumu. Protams tas meistarīgi nostrādāts manierē “Prastā meiča” taču tieši tas ar viņā paņem burtiski 2/3 laika gribās smieties par vienkāršu provinces meičas glamūrīgajām tieksmēm. Tas vienlaicīgi raisa gan smieklus gan piesaista uzmanību. Taču kas nu ir meistarīgi lipīgs uzbliezošs skaitāmpantiņš kurš ļauj arī Latviešu valodas nepratējiem teicami iegaumēt gan saraksta gan “Svetkas” numuru un mesidžu “Svetka deputāts”. Par deputātu nezinu bet ar pie pusmiljona skatījumiem par māž budžetā reklāmu es teiktu “Svetka bumba”

Ceturtais video: Atkal pie Daugavas esošās Rīgas 😀 😀
Jā jā tas tiešām ir Nils Ušakovs un viņa Krievijas polittehnalogu kompānija uzcirta ātru atbildi “Svetka kandidāts” rullim Daugavpilī. Pat īsti nav ko komentēt viss stils un saturs pilnigi 100% atbils Krievijas internet plašumos atrodamajiem “Putins mūsu varonis “klipiņiem.

Vēl protams ir daudz un dažādi vairāk vai mazāk veiksmīgi un pamanāmi taču šoreiz man slinkums vairāk rakstīt. Šie rullīši vienkārši tie kuri piesaistīja manu pēdējo nedēļu uzmanību un tāpēc aprobežošos ar nošļukšanu gar Daugavu no Daugavpils līdz pašai Rīgai. Pagaidām viss.

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1