Ogresbalss.lv | Arhīvs | Velo braucieni

Arhīvs | Velo braucieni

Atzīme: , , , , , , ,

Tvīda brauciens Ogrē 2018 .

Publicēts: 07 maijs 2018. Autors: admin

Jau piekto gadu pēc kārtas 4 maijā pabiju tradicionālajā Ogres 4 maija pasākumā “Tvīda brauciens Ogrē”. Tradicionāli to rīko populārākā Ogres konditoreja un restorāns „M. Pūre” beķereja , Ogrē Brīvības ielā 21. īpašnieki Iveta Zāģere un Māris Bulats. Sadarbībā ar Ogres novada Kultūras centru un Ogres novada pašvaldību. Varen atraktīvs velo fanu tussiņš 1920-30gadu stilā darinātu tērpu valkātāju velo izbrauciens pa Ogres pilsētu ik gadu 4 maijā. Pulcēšanās un starts kā vienmēr tika dots pie „M. Pūre” beķerejas un restorāna Ogres centrā , Brīvības ielā 21 . Tālāk sekoja aptuveni 5km garš maršruts , kurš kā jau ik gadus ierasts mainās Ogres pilsētas robežās. 2018 gada “Tvīda brauciens Ogrē” maršruts veda caur privātmāju mazajām ieliņām uz Jaunogri. Tālāk , gar bijušās PTS skolas ēku un bijušo Sanatoriju Ogre uz Zilajiem kalniem . .ziedot
Sasniedzis Zilos Kalnus , gar to nogāzi un “Milžu taku” līdz Ogres robežai , satiksmes aplim pie Tīnūžu šosejas gala. Tur tradicionāli kā katru gadu ierasts notika neliels starpfinišs , pikniks ar kliņģerī un teju . Pēc atputas tālāk pa Mednieku ielu brauciens atgriezās Ogres centrā , kur finišēja atkal pie Brīvības ielā 21 . Turpat uz Ogres Brīvības ielas promenādes starp M.Pūres Restorānu , Beķereju un Muzeju notika tradicionālais tvīda braucēju tērpu demonstrācija defilē un dažādi mūzikas priekšnesumi. Aktīviņi darbojas Teiksmas dejotajās , mūzikas pavadījumu nodrošināja Jēkaba Nīmaņa orķestris spēlējot laikmetam atbilstošu pavadījumu:) Bija jautri , cilvēki jau tradicionāli pamatīgi gatavojas šim pasākumam , daudzi brauc kārtīgā piknikā ar groziņiem un atspirdzinošiem dzērieniem tējām limonādēm . Pirms pasākuma pie starta tie pasākuma dalībnieki kuri vēlējās tiek gan grimēti gan sevišķos gadījumos piemērots šis tas no apģērba . Vienvardsakot superīgs pasākums kuru vērts apmeklēt katru gadu . Bildes un kāds video pielikumā , spriediet paši kas tur notika. Pasākumā katrreiz piedalās vairāki simti dalībnieku. Man bija jautru patīkami ka jau katru gadu.
Tātad baudām Bildes kustīgas gan nē Rihards Puriņš /Atceries Latviju
ziedot

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , ,

RAF mikroautobusiem 60 , viesojas Ogrē.

Publicēts: 25 jūlijs 2016. Autors: admin

RAF mikroautobusiem 60, viesojas Ogrē

Aizgājušajā nedēļā čaklie informatori piegādāja ziņu par vēsturisku pasākumu. Reiz slavenās Rīgas Autobusu Fabrikas RAF 60 gadu jubilejas piemiņai veltītais mikroautobusu Latvija Ralliju Ogrē. Pasākuma kontekstā viens no brauciena mērķiem bija mūsu biedrības “Atceries Latviju” vēstures liecību projektu atbalstītāja ziedotāja ,autobraucēja, auto konstruktora Andra Dambja uzņēmumā , arī mikroautobusu “Latvija” kolekcijas apmeklējums Pārogrē. Protams, ka izbrīvējām laiku, lai piefiksētu šo notikumu faktu savai vēstures kolekcijai. Tā nu izmantojām jaunā “Ciemupe Ogre” veloceliņa priekšrocības kopā ar kolēģi Rolandu minām uz Parogri pie CSDD . Pielikumā zemāk bildes no pasākuma RAF 60 Ogrē , gan Ogres servisa centrā gan arī Jāņa Buka savāktajā padomju spēkratu kolekcijā Pārogrē.

RAF mikroautobusiem 60, viesojas Ogrē

Abi pasākuma Ogres punkti bija ļoti super, gan Andra Dambja ekskursija pa uzņēmumu un Latvija mikroautobusu es gan teiktu šrotu, gan arī Jāņa Buka “Tehnika no pagātnes” kolekciju. Abu cienījamo kungu stāstījums par saviem darbiem hobijiem arī tehniskām niansēm bija teicams un saistošs. Brauciena piedalījās 15 mašīnas “Latvija” no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, no Lietuvas pat bija viena “Paštaisīta Latvija”. Ogres posma finišā dalībnieki tika cienāti ar gardu torti RAF emblēmas izskatā. Pielikumā zemāk bildes no šī vēsturiskā notikuma.
Foto: Rihards Puriņš, Rolands Kozulis / Atceries Latviju.
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

RAF mikroautobusiem 60, viesojas Ogrē


Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
aprīlis 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
UA-8644514-1