Ogresbalss.lv | Arhīvs | Relaxsam

Arhīvs | Relaxsam

Atzīme: , , , , , , , , ,

Ķegums 17 novembris , valsts svētu koncerts.

Publicēts: 18 novembris 2017. Autors: admin

Ķegums 17 novembris , valsts svētu koncerts


Aizgāju ieķert arhīvam , kādu bildīti. Sevišķi jaunā Ķeguma bosa Ilmāra pirmo svētku uzrunu amatā un vecā Ogres bosa Edvīna pirmo publisko uznācienu jaunajā Ķeguma izpilddirektora šeptē. Daudz neko nesaķeru , ko ķert ja 2/2 kora dziļā ēnā , solisti pilnīgā tumša. Kopumā bija jauki , tik ne bildēšanai. Pasākumā kā jau allaž uzstājās vai visi Ķeguma kolektīvu kā arī paralēli tika godināti Ķeguma novada lepnumi arī sakoptāko novada mājīpašumu īpašnieki. Birzgale kā jau allaž savējos sveica pie sevis , ko lieki braukāt 50Km uz no novada centra. Tā nu sabildēju cik sanāca ,cik gribējās , ko pazinu. Bildes kustīgas gan nē Rihards Puriņš /Atceries Latviju

Ķegums 17 novembris , valsts svētu koncerts


Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , ,

11 novembris Lācplēša diena “Iedegt Sauli Ķegumā” .

Publicēts: 12 novembris 2017. Autors: admin

Iedegt Sauli Ķegumā 11 novembris Ķegumā


Jau vairākus gadus par labu Ķeguma tradīciju kļuvis pasākums “Iedegt Sauli Ķegumā”. No tūkstošiem svecīšu veidots gaismas ceļš cauri visam Ķegumam. Skats patiesi iespaidīgs , tik tumšam rudens mēnešos Ķegumam. Tradīcijas aizsācēji Ķeguma skolas ārpus klases pasākumu organizatore Sandra Bērziņa , nu jau Ķeguma komercnovirziena vidusskolas direktora vietniece. Kā arī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas Skolēnu padome. Arī Ķeguma skolas skolēnu vacāki , protams lielākie atbalstītāji Ķeguma uzņēmēji un Ķeguma novada dome. Pasākums tiešām iespaidīgs , Latvijas mērogiem unikāls. Zinot Ķeguma publikas inertumu kūtrumu , labākā gadījumā spēj savākties “Pasist bumbu” tupi noblēt “Mēs par sportu” . Šis pilnīgi citas kategorijas patriotisks pasākums , jau vairākus gadus par pārsteigumu man turas Ķegumā notikumu topā!

Iedegt Sauli Ķegumā 11 novembris Ķegumā

Arī šai 2017 gadā lai arī laika apstākļi bija gauži nelabvēlīgi , pūta stiprs vējš , lija spēcīgs lietus , pasākums notika! Notika visā Ķeguma pilsētā kā paredzēts . Dažviet sveces dzisa un dzisa taču tika degtas atkal un atkal daudz reižu no jauna. Par bērnu un vecāku apskaužamo apņēmību pieminēt savus Lāčplēša dienas varoņus var tik uzteikt , malači visus cieņu. Redzēju kā spītējot vējam brāzmām lietum kāda māmiņa ar bērniem izlika veselu par desmit metrus garu sveču rindu , dedza tas atkal un atkal Waau! Superīga tradīcija kura cerams turpināsies ilgus gadus. Pielikumā bildes no visa Saules ceļa garuma Ķeguma pilsētā un neliels kustīgo bilžu salikums no SCO kalna galā vērotā.
Bildes pielikumā gan kustīgās gan nē Rihards Puriņš /Atceries Latviju

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here