Ogresbalss.lv | Arhīvs | janvāris

Arhīvs | janvāris 2011

Atzīme: ,

Lanvin for H&M DOCUMENTARY

Publicēts: 23 janvāris 2011. Autors: admin

Pirms laiciņa izklaidei ieliku 5min klipiņu par lupatniekiem Lanvin for H&M , bagi smuki uztaisīts bija. Šodien uzdūros dokumentālam ķinītim par pašu “Klipiņa” tapšanas procesu . Nu ko , manas nojautas apstiprinājās ka uzražojis kāds “Lielā kīno” smagsvars , tas ar izrādījās veselu 24 Holivudas liel filmu režisors Mike Figgis :):)
Nu re var paskatīties , intresants vecis un filmuks labais:)

Filmiņa starp citu ir Full HD , kurš vēlās iegūt pilnu baudījumu iesaku pārslēgt šo režīmu , palūrēt uz lielā ekrāna man uz lielā ekrāna bija LABAIS!

Atsauksmju (0)

Atzīme: ,

Тем, кто любит погорячее! Sveiciens 35 dzimenē pašai sev :)

Publicēts: 22 janvāris 2011. Autors: admin

Тем, кто любит погорячее!

Janvāra mēnesis nebeidz un nebeidz atlaist mani no erotiskās tēmas , vai katra jautra ziņa saistīta ar šo tēmu. Nupat pirms pāris dienām savu pusapaļo dzimeni visai oriģināli nosvinēja visai bieži Jūrmalā manītā Krievijas exs balerīna vairāk gan skandāliste un reklāmu seja Anastasija Voločkova . Saprotot ka publikas atslābušo uzmanību kaut kā jāpievērš kundzīte sabēra pilnu savu publisko blogu ar “Sadzīves erotikas” stila dilbiņam , Paši safočējuši ar mazu ziepīti Canon DIGITAL IXUS 85 IS un nodevuši sveicienus paparačiem , parakstot bildes ar “Тем, кто любит погорячее!” , nedaudz jau jāpasmaida tas drīzāk bij sveiciens paparačiem ar domu “Kur jūs maitas palikuši” ka neviens vairs nefočī:):) Katrā ziņā uzmanība piēvērsta , šo sēriju nopubliēja vai visas Krievu un ne tik aģentūras kā starp citu pieminot arī pirms pāris dienām bijušo draiskules 35 dzimšanas dienu:) Links uz jubilāres bloga “Karsto geleriju” ,
Pievienojamies sveicējiem , taču paši varam palepoties ka mums šādi jaukas meitenes mēdz svinēt arī par kādu gadu desmitu lielākās jubilejas un bilduki nebūt nav mazāk estētiski kā cien. Krievu baleta dīvai:)

Jaukā vēju pilsētas rokere un fotogrāfe Līga savos 45+

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1