Ogresbalss.lv | Arhīvs | maijs

Arhīvs | maijs 2011

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Vasaras karstums ar kāzam , kāziniekiem un kāzu fotogrāfiem.

Publicēts: 31 maijs 2011. Autors: admin

Vasaras karstums ar kāzam


Maija pēdējā diena , kārtīgs karstums , veseli 28 grādi. Vasaras sākums mums jūtam arī pēc citu aktivitāšu kāpuma , viens pēc otra sāk zvanīt kāzinieki kuri pēdējā brīdī pēkšņi atceras par fotogrāfu , vieglprātīga publika. Šai sakarā pamācoši regulāri dzirdāmie stāsti par pāriem kurus piečakarē haltūristi uzmetēji “fotogrāfi” atsaka fotografēt nozūd pēdējās dienas pirms kāzām. Vairumā gadījumu tādiem pat patiesās koordinātēs , vārdus atrast nav iespējams. Draugos bija , čatā pats pieteicies , nosaucis ļoti zemu cenu” izdzēs profilu un ar galiem , cilvēki no nekurienes.

Vasaras karstums ar kāzam

Savā jau 25 gadu ProFoto karjerā reiz esmu bildējis daudzus simtus kāzu , ja senāk šādi uzmetēji pārsteidza , kas tāds reti bij dzirdāms “Bizness cauri” pēc šāda gājiena. Beidzamos gadus pie šādām ziņām esmu pieradis , gana daudz cilvēku krīzes ietekmē zaudējot darbu ķērās pie visa ar ko viņuprāt ātri varot nopelnīt . Kuram mājas mūsdienās nav kaut kāds fočuks , kurš neprot “knipsēt ” vismaz pēc paša vai tuvāko radu domām. Dīvaini taču arī daži psihologi depresijas māktiem “Krīzes” upuriem iesaka “Pievērsties skaistajam” , novērst domas no problēmām , fočējot ainaviņas ,saulrietus , meitenes. Tad rodas idejas kā mājas par ātro biznesu , sāk spamot sociālos tīklos , interešu grupās , reklamēties kā „Fotogrāfi” par neticami zemu cenu solot uzbildē da jebko jebkur tikpat kā par velti. Pāris gadījumos kad šādi “Ārtisti” atteikuši tieši pirms kāzām no panikas pārņemtiem kāziniekiem uzzinu par kādu piķi šie līguši “Meistaru” tapa skaidrs ar motīvs , pietika izvilkt kalkulatoru parēķināt lai saprastu cilvēks uzņēmies darbu par cenu kura nesedz pat degvielas izmaksas lai aizbrauktu turp atpakaļ uz kāzu norises vietu , kur nu vēl kādu samaksu par darbu vai tehnikas amortizācija . Labi ka abos gadījumos bija pacentušies kaut iepriekšējā vakarā piezvanīt lai teiktu ka „Pēkšņi ļoti saslimis” . Gana daudz arī tādu kuri prasti neatnāk norunātajā laikā un vietā , bezatbildīgi kretīni , ja nevari nav ko uzņemties lietas par kurām nav sajēgas . Vēl viena mūsdienu kategorija kura agrāk netika manīta , piezvana jaunajam pārim vai vedējiem pirms pasākuma atsakās bildēt , redz „Citi pārpirka” esot piesolījuši vairāk , normāli nē? ! Kaut kāds celtnieku haltūristu vai mākleru uzmetēju varianti , nav arī brīnums vairums bez darba palikušo taču ir dažādi trekno gadu celtnieki vai nekustamo īpašumu mākleri tādiem arī tikumi attiecīgi. Ja reiz biji tik stulbs nolīgi sev neizdevīgu cenu nāc vien strādā vai sarunā citu varošu vietā. Dēļ šādiem bezatbildīgiem tipiem tad top sačakarēts viens no daudzu cilvēku dzīve svarīgākajiem pasākumiem , lieks stress kreņķi pēdējā brīdī , kam tas vajadzīgs. Šai gadījumā iesaku slēgt līgumu kaut par nelielu rokasnaudu , vismaz kāda garantija ka atvilksies vai vismaz atsūtīs citu savā vietā , cik dzirdēts haltūristi iesācēji uzreiz atsakās no tādiem vai visādi izvairās , papīrs ir papīrs vismaz varēs stiept pie tiesas ja kas. Varbūt padomās ar galvu pirms uzņemties lietas par kurām pašam nav pārliecības. Mjaa savdabīgas vasaras pazīmes vai ne , vasarā mums jārēķinās ka čomiem kolēģiem galva pilna ar fotogrāfs kāzās , kāzas , kāzu studija salons Ogrē , pilna ar klientiem līdz vēlam rudenim. Mums saimniecība liela , fotogrāfu daudz , vasara kopā ar asistentiem pa vieniem pasākumiem , visiem un katram varam atrast ko piemērotu. Labi pietiks cepties par svešu stulbumu, jādodas izbraukt pēc darbiem ar vello.
Kazas kazenieki un fotografi

Latviaphoto.com konsultācijas”

TUVĀK spied šeit

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , ,

Ķeguma novada svētki 2011 bildēs.

Publicēts: 28 maijs 2011. Autors: admin

Ķeguma novada svētki 2011


Biju slinks aizvilkos pusotru stundu pēc sākuma taka uz tirgu , tirgus kā visus beidzamos gadus pašvaks , taču nelielos daudzumos šo to noderīgu varēja sameklēt , izteikti redzamas jaunās EU un Latvijas “Muitas” politikas sekas , nozuduši visi mazie lētie Ķīnas ražojuma saimniecības krāmi un elektronika. Pēc tirgus apskates pievērsos skatuvei , priekšnesumi tīri neko baudāmi sīkajiem patika , tik likās baigi izstiepts viss. Publika vietām manāmi garlaikojās un “Aizklīda” starp darbībām. Turpinājums pēc 6h , aizceļoju arī uz otro daļu , novada pašdarbniekiem utt. bija forši, sabliezu grēdu interesantām tērpu detaļām aksesuāriem , elementiem , viss noderēs turpmākiem dizainiem un dator montāžām, vēl visu ko noderīgu. Bišķi paņēmu arī ko uz skatuves notiekošu, tā pieklājības pēc lai nebūtu jāklausās ka bijis bet skatuvi nav nospiedis , baigi daudz to pašdarbnieku pietam visai profesionāla līmeņa , interesanti paskatīties visādas jestrās omas un onkas ar maisiem. Vienubrīd notikās gan kas jocīgs , pus politisks pus nesaprotams , funkcionāri bij sadomājuši paspīdēt savdabīgi godinot manu veco izdevniecības laiku šefu Osmani kurš taka Ķegumiets , kaut ko dāvāja kaut ko šim sniedza , Jāzeps izskatījās manāmi pārsteigts , klerki ar īsti nebija saskaņojuši savas lomas , koroče viss kā vietās kur nav “Skolas” uz šoviem un publiskām atrakcijām , aplenca veco zēnu noslēpa no publikas tā vietā lai prezentētu šo “Velētājiem” sevi ar pie reizes protams , labi vēl ka padzirdējis par Osmani kuru nebiju redzējis gadus 20 kopš izdevniecības laikiem nolēmu šo ieraudzīt uzlēcu uz apmales , tā paspēju piemiņai nobliezt vismaz pāris kadrus “Uz skaņu” pirms aplencēji noslēdza publikai peizāžu. Mani šādos pasākumos interesē vienīgi savdabīgi tipāži un vizuāli interesantas publikas izpausmes, protams cukur-vate bij pāri visam skati labie , sabliezu baigo čupu vates ēdāju stiepēju un pircēju . Patika balva pašdarbniekiem tās nu bija teicami izdomātas, katram kolektīvam pa lielam garšīgam kliņģerim to es saprotu ĒD gardu muti un saproti ka bija vērts censties , mani ar iebaroja kaut pretojos , bija labais. Vietējos roķerīšus nesagaidīju ,kaut ko kasījās viņu tur ar sākumu, skatījos skatījos kā Brunis šiem vadus velk , likās ka paši čalīši tik vārnas skaita pēc pusstundas gaidīšanas nolēmu tīt makšķeres , pārāk liela pauze tik “Slaveniem” artistiem. Uz zalūtu gan beigās neaizgāju bij doma paņemt šo no pretējā krasta taču beigās “Darba prieks” ņem virsroku , palūrēju pa logu bij labais ! Pielikumā kaut kas no visa kā. Rīt jābildē senas čomenes , labi jāizguļas .

Ķeguma novada svētki 2011


Ķeguma novada svētki 2011


Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1