Ogresbalss.lv | Arhīvs | jūlijs

Arhīvs | jūlijs 2011

Atzīme: , , , , , , , , , , ,

Kruīzs pa Jelgavu , Lielupes gonkas un vecmeitu trakumi.

Publicēts: 31 jūlijs 2011. Autors: admin

Jelgavas Simeona un Annas pareizticīgo katedrāle


Visa šaika cauru sestdienu pa Jelgavu , pirmais pasākums Ozolniekos agri no rīta , nākamais jau Akadēmijā. Laimīgi esmu atkratījies no „Rutīnas” lai jaunietes raujas , šis ar kapā uz nebēdu cauru dienu kāzas pēc kāzām . Pats paņemu bišķi interesantāku darbeli , jāpiefiksē daži pilsētas notikumi skati un pēcpusdien jāuzbliežot Vecpilsētā kāds vecmeitu tuss , KUR Jelgavā vecpilsēta ?! Neko beigas tomēr atradu Jelgavas vecpilsētu. Gan kuteri gan „Vecmeitas” bija ta neko , vecmeitas pat rotaļīgas lai neteiktu dullas , nošokēja svešu onkuli pilsētas parkā ar pilno striptīzu, noķēra šās parkā krievu veci nākam no dārza vai tirgus ar āboliem burkāniem prasa lai šis uzdāvina katrai pa burkānam „Rotaļām” vecais nesaprata beigas vienojas ka viņam uz izvēli trīs lietas , Bučas no visām , privāta Deja , Striptīzs .Šis pirmās divas ne bučoties nee „Novarot tā uzreiz” beigas striptīzu , nu vecais taka šaubas krievs uz ~60 gadiem , beigas laikam domāja tas mazākais ļaunums no visa , nu DAVAI , uzlika ritmu uz mobilas nepagāja ne trīs minūtes ka Lēgava bij tikai zeķēs un kurpēs , burkānu bunte vecim pilnīgi izkrita no rokām komplektā ar atkritušu žokli , beigās onka likās ne tik daudz šokēts cik pārbijies ka pieķers parkā ar plikām trakām skuķēm. Tālāk šās laida dāčā svinēt , uz atvadām uzspiedu vel „Striptiza karalieni” bonussam ar burkāniem vecpilsētas pagalmiņā sexsy rakursiņos , formočkas bija smukās. Tad mans laiks cauri atstāju viņas tussēt dāčā bez fotogrāfa. Labi ka taisoties uz pasākumu pieleca iekraut līdzi riteni , pēc visa varu mierīgi braukāt apkārt apskatīt pilsētu , sakuma gan tā pabailīgi promiles tomēr pēc vecmeitām varēja but padaudz bet ātri izgaisa , droši minos zigzaga pa pilsētu. Sašķīlu visu ko atbilstoši sarakstam , visādas mājas vietas , akadēmijas „Ceļvežu draza” pilsēta smuka , pēdējā laikā patīk Latvijas mazpilsētas sāk beidzot sakopties.. Savadā kārtā Jelgavā vai ik uz soļa satieku pazīstamus skuķus un džekus , gados brīvsolī Jelgava labi ja paris reizes gada bet paziņas trāpās vai ik uz soļa. Pielikumā kaut kas šis tas no iespaidiem.

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Foto pakalpojumu cena

Publicēts: 26 jūlijs 2011. Autors: admin

Latviaphoto.com konsultācijas”


Foto pakalpojumu cenas

2011 gada vasara , šeit visizplatītākās cenas standarta pakalpojumiem pēc kolēģu aptaujām :

1. Kāzas ~50 cilvēkiem , puse dienas ieskaitot mičošanu ~300Ls
2. Vecmeitu ballītes reportāžā , parasti ~1-2h “Pastaiga kaut kur” ~50Ls
3. Vienkārša foto sesija ārpus studijas “Fizkultūriešu” stilā [Roka aiz galvas ,pacelta kāja utt.] 25-50Ls
4. Nelielas ģimenes svinības 1-2h ģimenes foto , 25Ls vai 35Ls ar papildus gaismām.
5. Ģimenes svinības 1-2h ar studijas gaismu vešanu uz vietas pie klienta 50Ls.
6. Kristības baznīcā , ilgst parasti ~1h 25-30Ls.
7. Neliela kāzu ceremonija baznīcā , ilgst ~1h + vienkārša kopbilde 50Ls.
8. Nelieli korporatīvi , uzņēmuma pasākums līdz 30 cilvēkiem ~2h reportāža 50Ls.
9. Neliels korporatīvs 30-50 cilvēki 2-3h ar “Foto stūrīti” 100Ls , ja bildes drukā uzreiz uz vietas +1Ls katra bilde 10×15.
10. Privāta foto sesija “Dabā” ar papildus gaismā , specifisku vidi , radošā stilā 2-3h 50-100Ls
11. Privātas kailfoto , aktu sesijas 2-3h dabā , klienta vai fotogrāfa izvēlētā vidē vai interjeros ar papildus gaismām ,viss gatavais materiāls nonāk tikai klienta rīcībā ,darba faili tiek iznīcināti, fotogrāfs neko nepatur. Parasti 100-150Ls

Visām cenām papildus jārēķina + Nodokļi + transporta izdevumi , visi nosauktie darba veidi kā gala produktu paredz DVD disku vāciņos ar apstrādātu bilžu failu izlasi . Kāzu cenā ietilpst A4 izmēru bilžu albums cietos vākos magnētiskām lapām vai kabatiņām , albumā līdz 15gab. A5 bildēs interesantākās no pasākuma pēc fotogrāfa ieskatiem , kā arī 2 gab apdrukāti DVD diski vāciņos ar bildīti , papildus bilžu failiem kuri paredzēti fotogrāfiju izgatavošanai DVD atrodas arī bilžu izlase slīdrādes veidā , mūzikas pavadījumā. Var arī nedaudz ietaupīt , Izplatītākais “Ekonomijas” veids sastāda “Transporta izdevumi” kas bieži sastāda līdz 20% no gala produkta cenas , vadājiet Fotogrāfu uz/no pasākuma kā arī pasākumā paši ar jūsu transportu , ietaupīsiet naudu. Ja nedaudz ~20% pamaksāsiet fotogrāfs būs ar asistentu tas ievērojami dažādos piemēram kāzu bilžu tematiku. Ļoti iesaku uzreiz kā sarunājat fotogrāfu slēgt nelielus līgumus vienošanos un iemaksāt rokasnaudu , tas aiztaupīs jums iesperamās neskaidrības problēmas vēlāk, radīs lielāku drošības sajūtu ka ar fotogrāfu un bildēm viss būs O.k.
Profesionāla fotogrāfa vidējās rēķināmās izmaksas sastāda no 25-35Ls stundā + nodokļi. Šo ciparu sastāda darba samaksa , tehnikas amortizācija , citi izdevumi.
Kā jau jebkurā biznesā viss ir runājams precizējams un pieskaņojams individuālām vajadzībām un iespejām.
Tel konsultācijām Info: +371 2 9751389 bildes@latvianphoto.com , vai spied šeit

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1