Ogresbalss.lv | Arhīvs | augusts

Arhīvs | augusts 2011

Atzīme: , , , , ,

Prieka vēsts “Krutiem Photograferiem” !

Publicēts: 29 augusts 2011. Autors: admin

Šodien jauki kolēģi atsūtīja video par jaunas foto revolūcijas sākumu , sākusies jauna ēra daudziem “OHO grāfiem , GRIBUgrāfiem , FOMOfrāfiem” dzīvot kļūs daudz vienkāršāka , galvenais lētāka! Lai knipsētu skuķus pikantos rakursos nebūs vairs jātēlo “Fotogrāfs” , pat vienkārša fočuka iegādei maks vairs jātver nebūs lai tiktu pie kārotā mērķa „Pablenzt uz skuķiem” izliekoties par “Fotogrāfs” . Krievijā fināla stadijā nonācis jauns tiešsaistes Foto WEB projekts „Tiešsaistes fotostudija” . Nu katrs skaistuma alkstošais sēžot pie mājas datora varēs vadīt reālu “Ziepi” knipsēt sevis izvēlēto modeli no kataloga pēc sirds patikas , vēlāk pasūtīt pat bildes! Paredzu milzīgu interesi un izstāžu izstādes ar “Mākslas” sesijām šādā vaidā tapušām :):) Aizies nebūtībā visādās pagrabos graustos un citās lēti pieejamās vietās sablieztie “Mākslas darbi” vis tas pats nu taps neizejot no mājas labā studijā ar saldām čiksām:) Pagrābstīties kā ierast gan nesanāks , bet gan jau tam taps citi līdzīgi servisi tik ar attiecīgu ievirzi . Burvīgi , progress nenovēršami tuvojās nav ko nemēģināt izsprukt , TEV NAV IZVĒLES !

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , ,

Ogres pilsētas svētki 2011

Publicēts: 27 augusts 2011. Autors: admin

Voldemāra Upleja šovs


Šodien iegadījās brīvdiena , nolēmu aizlaist uz Ogres pilsētas svētkiem , gadatirgu regati un gaisa akrobātikas priekšnesumu. Programma šoreiz kā pa brīnumu bija pieejama laikus tad nu saplānoju laicīgi ko gribu redzēt . Rītu sāku uz dambīša Doles ielas galā nu tur kur Ogres Ikšķiles veloceliņa gals un oficiālā mauku „Darba vieta” , aizminu un labi pavadīju laiku Upleju zinu kopš 90 sākuma šitādu programmu nebiju viņam redzējis , man gan vairāk interesēja „Publika” ne priekšnesums taka bija gana labi skati ar „Gaisā lūrētajiem” , bet Upleja priekša cepuri nost , laiks gan bija skaidrs saulains bet vējš moinais taču onka izpildījās baig skatāmi, ja vel ņem vērā ka šim 72 gadi , super. Ogre neatpaliek no Rīgas ar savu „Aviācijas akrobātikas šovu” . Vienīgi daļa publikas bremzes , cik novēroju masas sāka vilkties kad viss jau bija beidzies , duriki kaut kādi. Tālāk minos uz centru uz turgu , tas ar bij labais , šoreiz ļoti plašs un diezgan daudz tirgotāju no Kurzeme ka agrāk nebija manīti , vel fīča viņiem cenas 2x mazākas kā Vidzemniekiem Rīdziniekiem , padzeru paēdu labi! Tālāk devos uz Upes regati , tas gan bija visai haotisks pasākums . ļoti stāvs krasts un upē nenormāla straume. Straumi pamanīju kad nokāpu pie ūdens pafočet , tur kaut kāds vecs pālis rēgojās no ūdens gar to straume šņākdama kūla ūdeni , kādu pus stundu bildēju pa to laiku ūdens līmenis nokritās pa ~30cm ,

Regates dalibnieki

HESu palaida vai nesaprotami. Izlūrējis regati tālāk devos pie visādiem skautiem kāpelētajiem , un iztusējos pa pilsētu gan „Kramu tirgu” gan Vilnas ceļu vispār bija daudz visādu sīku interesantu pasākumu , dīvaini tas ka kaut kā nebija kopēju svētku gaisotnes kas valda citās pilsētās. Kopumā ņemot pasākumu bija daudz un visai interesanti , satiku daudz un dažādus čomu un paziņas , gan Zied Zeme aktīvistus ar saviem projektiem un izstrādājumiem gan visu ko citu amatniekus zemniekus utt. BET kaut kas kapitāli pietrūka kas to vienoja , pirmkārt UZ VIETAS bija totāls informācija trūkums kur kas notiek. Liksies neticami bet man pa visu dienu pienāca klāt VISMAZ 5-6 cilvēki un uzdeva jautājumu „Kas šeit notiek , kaut kādi svētki vai gadatirgus ??” Pietam puse jautātāju bija Latvieši ka taka varētu izlasīt ja kur būtu rakstīts , kādi paris Krievi un Vāciski runājoša kompānija JAUTAJA kas par trādi rīdi pilsētā notiek. Beigas kad laiks bij doties mājās jo rīta atkal jābildē meitenes , finišam aizgāju uz visai interesantu modes skati , nezināju ka Ogres amatniecības videne samodelēti tik interesantas tērpu kolekcijas , tiešām bija interesanti paskatīties. Programma gan bija minēta Dana Podkalne bet šamā cik sapratu uzmetusi organizatorus , tāpēc dabūju noskatīties ko mazāk redzētu nekā Danas darbi , man jau nu patika ļoti , kopa ar bessīgo Ogres publiku vispār bija jautri , sīkie uzveda otru šovu skatuves priekšā paralēlu skatei. Kopuma pasākums jocīgs , it kā visa kā gana visās malās bet KOPUMA bez „Vienotu svētku” pasākuma sajūtas. Katrā ziņā laiku pavadīju visai saturīgi , nejutos vīlies. Pielikumā kāda čupiņa bildīšu.

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1