Ogresbalss.lv | Arhīvs | janvāris

Arhīvs | janvāris 2012

Atzīme: , ,

Laima Vaikule un jaunais klips ar maestor Raimondu Paulu.

Publicēts: 31 janvāris 2012. Autors: admin


Pirms pāris dienām dažās Krievijas ziņu lēntēs ar intresi izlasiju ziņu par Laimas Vaikules jaunā video klipa iznākšanu .Vizuali visai intresants atraktīvs Laimas Vaikules jaunais rullītis , galvenā lomā bez pašas Laimas arī mūsu Maestro Raimonds Pauls , labais savos 75gados kā arī citi Laimas čomi un slaveni Krievijas estrādes stāri. Reti jau nakas redzet atraktīvus un intresantus klipus ar Latviešu zvaigznēm. Par hīta tekstiem paklussēšu bet PASKATĪTIES iesaku smuki un jautri , klipā arī forša smieklīga animācija !

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , ,

Tomē pasākums „Reiz bija kolhozs” !

Publicēts: 26 janvāris 2012. Autors: admin

LPSR Kolhozs


Ar interesi uzzināju ka Tomē atkal briest kas nebijis un interesants , cik noprotu aktīvā Ķeguma apkārtnes novadpētniece reiz manas exslaulenes skolotāja liekas ar pionieru vadītāja Ruta Andersone savas aizgājušā laikmeta kolekcijas papildināšanai par novada vēsturi rīko superīgu pasākumu “Kolhoza laiku atcerei” . Tātad pasākums saucas „Reiz bija kolhozs” , citējot nelielo reklāmas texstiņu : Aicināti bijušie kolhoznieki un viņu ģimenes
Lūgums: atrast mājās materiālus no kolhoza laikiem (avīzes, vimpeļus, diplomus, goda rakstus, kartiņas u.c.) , kurus nebūtu žēl ziedot mūsu novadnieces Rutas Andersones muzejam.
NOTEIKTI apmeklēšu šo pasākumu ja sanāks uzbildēšu VISUS sanākušos kolchozniekus savam projektam !!
Tātad 25. februāris 15.00 Tomes tautas namā pasākumu „Reiz bija … kolhozs” !!

Kolhozs GOLS !

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1