Ogresbalss.lv | Arhīvs | aprīlis

Arhīvs | aprīlis 2012

Atzīme: , , , , , , , , , ,

Jumpravas speciālajā internatpamatskolā atvērto durvju dienā.

Publicēts: 26 aprīlis 2012. Autors: admin

Jumpravas speciālajā internātpamatskolā”


Šodien kopā ar kolēģi Rolandu projekta Dzimtenesbalss.lv ietvaros pabijām Jumpravas speciālajā internātpamatskolā. Apmeklējums plānots kā iepazīšanās brauciens pirms viena no mūsu laikmeta liecību fiksācijas pasākumiem, kam parasti izvēlamies maz zināmus sabiedrības un mēdiju uzmanības nelutinātus cilvēkus. Nesen kolēģis Rolands bija izlasījis par savdabīgu iestādi un tās gaidāmo pasākumu. Krietnu laiku iepriekš zināju Jumpravā pastāv vēl viena skola, ziņas visnotaļ skopa pat precīza atrašanās vieta nebija nekur atrodama, tik aptuveni virziens un tas ka visu Lielvārdes novada skolu audzēkņus par sasniegumiem olimpiādēs, skatēs novads apbalvo bet VIENAS skolas izcilniekus nē. Pēc visām pazīmēm aizmirstie vai ignorētie tātad MŪSĒJIE. Pirmajai vizītei izvēlējāmies attiecīgu pasākumu „Atvērto durvju diena” lai saprastu kas tā par iestādi. Mērķis redzēt kā izskatās, parunāt ar vadību, iespējams sarunāt tālākos plānus. Tā 25 aprīļa rītā ar Rolandu izmināmies no Jumpravas stacijas pēc orientiera „Kaut kur pa ceļam uz Lēdmani”, cik jāmin ne jausmas, izrādījās ne pārāk tālu Lēdmanes virzienā. Jau pa gabalu redzama nesen renovēta vēsturiskā Jumpravas pamatskolas ēka, košu rotaļu laukumu priekšā. Piebraucot pie skolas gaidīja pirmais pārsteigums pagalmā rosījās remontstrādnieki darba kombinezonos špaktelējot svaigi siltināta mācību korpusa sienas, tik strādnieki pazaļi no skata, visi čakli strādā neviens neslaistās, nepīpē. Darbarīki, materiāli nav izmētāti plašā apkārtnē, tas jau šķita visai neparasti celtniekiem un tik nomaļā vietā, kā izrādījās vēlāk strādnieki skolas aroda prasmes programmas audzēkņi, kuri apgūst celtniecības prasmes, praktizējas pašu skolas remonta darbos. Teicami, gan prasmes apgūst, gan skolai nav problēmu ar svešiem slaistiem celtniekiem. Apjautājāmies kur var sastapt skolas vadību esam atbraukuši uz atvērto durvju dienu, te nu bija nākamais pārsteigums, skolā iekšā notika varena rosība, pirmkārt nespēju iedomāties, ka it kā visu aizmirstā mazā skoliņā daudzviet būs tāda līmeņa iekštelpu remonts tāds personāls un audzēkņi. Skola bija pilna ar dažādu vecumu sapucētiem bērniem no skata no bērndārzniekiem līdz krietniem padsmitniekiem, visi vareni gatavojās priekšnesumam. Kamēr mēroju ceļu pie direktores viens pārsteigums nāca pēc otra, daudzviet teicami izremontētas modernas klases,

Jumpravas speciālajā internātpamatskolā”


teicama tīrība kārtība par godu pasākumam uzliktās izstādītes izcēlās ar uzsvērtu perfekcionismu un gaumīgu iekārtojumu, sāku jau šaubīties, kur esam atbraukuši uz nomaļu visu aizmirstu lauku internātskolu vai kādu turīgu Pierīgas pamatskolu. Vairumā nesenie remonti telpās, kabinetu bagātais aprīkojums, tīrība kārtības audzēkņu apģērbos arī personāla „Manieres” viennozīmīgi liecināja par stingru kārtību dzelžainu disciplīnu, kā arī apkārtējo tīrības kartības mīlestību. Nonākuši līdz direktores kabinetam, stādījāmies priekšā esam atbraukuši uz „Atvērto durvju dienu”, kā arī iespējams piedāvāt kļūt par vienu no mūsu Laikmeta projekta objektiem. Direktore mūs laipni uzklausīja, uzaicināja iesākumam noskatīties pēc neilga brītiņa paredzēto atvērto durvju dienai veltīto audzēkņu un skolas prezentācijas pasākumu skolas zālītē. To arī darījām, sarunu par plāniem atstājot uz laiku pēc pasākuma. Pasākums sākās, ticiet vai nē man žoklis atkārās, saku godīgi braucām uz nomaļu lauku palīgskolu, kur kontingents prognozējams no nelabvēlīgām ģimenēm tad vēl ar veselības problēmām. Sit vai nost nevarēju iedomāties, ka šāda iestāde gan pēc iekārtojuma gan aprīkojuma, gan personāla līmeņa, audzēkņu vizuālā paskata vairāk līdzināsies, kā jau teicu „Pierīgas biezo rajonu pamatskolām”, nekā pat apkārtējo novadu centru lielāku apdzīvoto vietu skolām. Pirmkārt pasākums bija visai plašs, koncerts un vairāki nelieli iestudējumi, kā arī deju priekšnesumi un pat dzejas lasījumi un taka iluzionistu priekšnesumi. Galvenais, ka viss tas, bija teicamā līmenī tikai ar audzēkņu un pāris pedagogu līdzdalību. skatoties priekšnesumus praktiski nebija nojaušams, ka daudziem tā dalībniekiem gana nopietnas veselības un uzvedības problēmas, kā arī graujoši dzīves apstākļi mājās. Viss bija teicami iestudēts precīzi izpildīts un NO SIRC! Protams, ka arī pasākuma tehniskais izpildījums pārsteidza, smieklīgi jau taču pasākuma vietējā apskaņošana vienkārši pavadījuma skaņas līmenis bija tieši tāds kāds konkrētai telpai un pasākumam piemērots, noskatījušies svinīgo daļu devāmies uz skolas prezentāciju un ekskursiju pa skolu.

Jumpravas speciālajā internātpamatskolā”


Tajā uzzinājām, ka lielais vairums no redzama ierīkots un ieviests pa Eiropas un projektu naudām, dažādu citu atbalsta pasākumu ietvaros. Tāpat arī atsevišķi pedagogi strādā tieši projektu ietvaros ja skolai šie projekti iedzīvosies tā meklēšot iespēju tos turpināt. Šķitīs vienreizēji, taču atklāti sakot LAUKU PALIGSKOLA pēc tehniskā aprīkojuma un piedāvātajām iespējām programmām PARSPĒJA visai turīgā Ķeguma novada komercskolas un bērnudārza aprīkojumu un iespējas kopā! Solā bija gan pieredzējis savs logopēds ar kabinetu gan smilšu un krāsu terapijas pedagogs un kabinets par bagātīgi aprīkotām datorklasēm un prezentācijas iespējām, ka arī bibliotēkas iekārtojumu un līmeni nemaz nerunājot, reāli saku biju gar zemi gan no redzētā gan piedāvātajam mācību un laika pavadīšanas iespējām. Saprotiet ja Ķegumā ir tik nelielas un maksas vokālās nodarbības, tādas pat kaut kādas Ogres mākslas skolas klasītes. Tad visu aizmirstajai vai ignorētajai „Jumpravas speciālajā internātpamatskolā” nodarbības bija pieejamas visiem un cik sapratu par brīvu. Bērni ļoti labprāt spēlējās gan speciālajos datoros ar attīstošām spēlēm gan rotaļājās dažādās smilšu kastēs ar priekšmetiem virsmām un faktūrām, pedagoga uzraudzībā mācījās izjust pasauli ar rokām tausti smiltīs gan atšķir krāsas formas un skaņas, gan krāmēja attīstošās figūras un rotaļlietas. Kas uzkrita it visur bija bezmaz mirdzoša tīrība kārtība un paklausība. Izstaigājām skolu krustu šķērsu visur bija audzēkņi pedagogi gan personāls visi kaut ko darīja, darbojās un rosījās. Praktiski visas skolas pirmā stāvā telpas bija pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, viss telpu iekārtojums noformējums lika domāt par laba psihologa mākslām un vidēm pedagoga klāt esamību, krāsojums noformējums iekārtojums izpildījums bija VIENKARŠI TEICAMS.

Jumpravas speciālajā internātpamatskolā”


Tikām iepazīstināti ar skolas ēdnīcu, un nobaudīt skolas ikdienas ēdienus tieši tos kas tās dienas „Ēdienkartē”, teicamas mājas virtuves garšīga un gana sātīga, kad ieraudzīju cenu lapā cenu, ko ēdu gandrīz aizrijos, VISU mājas pusdienu cena mazāka nekā mazītiņas picas cena centrāltirgus ēdnīcā. Te tev nu bija nomales „speciālajā internātpamatskolā” bezmaz vai jāsāk domāt, KO apmeklē mūsu parastie „Normālie bērni”, vai gadījumā tās nav nomales iestādes bet lauka vidū Jumpravā „Krutais centra iestādījums”. Šī iestāde, tās iemītnieki un personāls noteikti pelnījuši, lai viņus izceļ un piefiksē kā laikmeta zīmi. To arī darīsim sava projekta ietvaros, un pavisam drīz.

PS. Pamatojoties uz bērnu un pacientu tiesību likuma pantu prasībām 99% uzņemtā materiāla nav publiski pieejama.

Foto: Rihards Puriņš / Rolands Kozulis “Atceries Latviju”

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , ,

24. aprīlis Ķegums , tikšanās ar domes pārstāvjiem.

Publicēts: 25 aprīlis 2012. Autors: admin

Roberts Ozols un Raivis Uzuls”


Pabiju šodien Ķegumā , Ķeguma komercnovirziena vidusskolā . Biju pirms mēneša 1 aprīlī izlasījis Ogrenētā un nodublētu arī Ķeguma avīzītē ka 24. aprīlī pulkst. 18.00 komercnovirziena vidusskolā Ķeguma novada dome aicina iedzīvotājus uz kārtējo tikšanos ar domes pārstāvjiem un deputātiem, lai diskutētu par aktualitātēm novada attīstībai. Nopratu ka tas Ķeguma novada attīstības programmas 2013.-2019. gadam ietvaros , šoreiz pat iedzīvotājiem izdevīgā laikā 18.00 tāpēc vien bija jāiet. Iepriekš nojautu „Būs pigori” , visu mēnesi pilnīgi nekādas reklāmas , arī domes WEBā nevienas zilbes par šo pasākumu. Kā vēlāk noskaidrojās Harijs Jaunzems Ķeguma pensionāru aktīvists bija pat zvanījis uz domi , NEVIENS NEKO par šo pasākumu nezināja . Dīvaini , taču par cik pats biju rakstījis ka iešu ar gāju , būšu kaut viens bet BŪŠU aizgājis . Pulkstenis 17.45 Skolas zāle ieradies 1 cilvēks Eduards Lunis es biju otrais , Ķeguma Luņu mafija es Lunis un Eduards Lunis. Pēc brīža atnāca Pensionāru pārstāvis Harijs Jaunzems , vēl pēc mirkļa Aleksandrs Fiļipovs , jau bijā četri pēc brīža atnāca vēl 4 pensionāri taču pagaidām no Domes cilvēkiem neviena nemanīja , jau sāku domāt ka dome „Mums uzlika” taču nē 17.58 ieradās Ķeguma domes galva Roberts Ozols un vietnieks Raivis Uzuls , kā pēdējie tieši 18.00 ieradās Ķeguma skolas direktors Edgars Viņķis un vienīgā dāma kuru līdz šim nebiju Ķegumā manījis esot jauniņā miestā , tāpēc laikam ar atnāca. Visi kopa zālē bijām 11 cilvēki. Varēja just ka domes vadība bišku stresos , divi kašķīgi Luņi jau vien dies kas nav , tad vēl Fiļipovs ar Jaunzemu ar nekādi „Domes fani ” . Par cik jau bijām sasēdušies kā iesildīšanās notika neliela apmaiņa „Laipnībām” Eduards Lunis nepalaida garām izdevību iekost senam paziņam Ozolam par „Kauniem un godiem” tā viņiem tradīcija no neatminamiem laikiem. Manot ka iestājies neveikls klusums uzjautāju KUR PĀRĒJIE , jūs divi vien ? Kur domes speci un deputāteļi ? Kā izrādās Izpilddirektore esot atkal slima , savukārt „Deputātiņi” kaut ari esot tikuši informēti par pasākumu tikšanās ar Ķeguma iedzīvotājiem liekas „Uzlikuši mīksto”. Ja domes darboņus saprotu , kas viņiem ARPUS darba laika ko vilkties kaut kādus „Iedzīvotājus” klausīties darbalaiks cauri beigta balle. Deputāteļi gan riskē mēs viņus vairs nevelēsim kā nekā VISĀS tikšanās reizēs nekad nav bijis vairāk kā 1-2 deputāti no 14 tas vien jau liecina ka Ķeguma domes deputātiem vēlētāji iedzīvotāji dziļi pie vienas vietas. Nezinu kā bija citās vietās Birzgalē , Tomē un Rembatē tikšanās reizēs bet Ķegumā bija konkrēti NEVIENS Ķeguma deputāts nebija ieradies uz mēnesi iepriekš izsludinātu tikšanos ar iedzīvotājiem , mūs pagodināja tik Ozols ar Uzulu divi vien. Sajutis šai vakarā nebūs nekas jauns par „Attīstības programmu” pie reizes nopeilējis ka pārējā publika taka vēl nav pārvarējusi pārsteigumu par „Šitādu uzmetienu” nolēmu ķerties vērsim pie ragiem , lai cik ar nebūtu rēcīgi ~2h laika ko norunājām stundu abi domes bosi kliedēja manu ziņkāri par visu kas mani interesēja Ķeguma plānu infrastruktūras , perspektīvu sakarā pa brīžam starp manam tēmām par Bērnu rotaļu laukumiem , Kultūras centru , Dienas centru , Ceļiem , Pārējām , Miskastēm , Veloceliņiem utt. iespraucās vai nu Eduards Lunis ar savām Ozolam veltītajām „Laipnībām” vai arī Harijs Jaunzems un Aleksandrs Fiļipovs ar apkures un kanalizācijas tēmām . Arī Eduards laikam sajutās gana nosodījis Ozolu ķērās pie jautājumiem sakarā ar sava Avotiņa un Ūdensvada sakārtošanu. Varēja just bez mums abiem ar Eduardu pārējie sirmie kungi reiz bijuši kādi zinoši tehniski speciālisti viņu jautājumi pamatā attiecās uz Apkuri , Ķeguma staru un ceļiem un pludmali. Abi domes vadības čiekuri arī visai sakarīgi atbildēja uz to kas bija viņu kompetencē. Tad nu tā „Manu pļāpu rezultāts” būtībā uzzināju visu ko vēlējos PAR VISU kas mani Ķegumā interesē , 90% atbildes uz maniem jautājumiem bija no Roberta Ozola 10% Raivja Uzula kompetencē. Pirmais kas mani interesēja bija par Bērnu rotaļu laukumiem , saņemu atbildi ka tuvākā laikā pat līdz Jāņiem Ķeguma saucamajā Ābeļdārzā kas staro Liepu aleju un topošo Dienas centru tiks uzbūvēts liels bērnu rotaļu laukums ar visādiem sīko izklaidēm domātiem verķiem , būšot arī otrs liels rotaļu laukums kur neprecizēju. FORŠI būs kur manai sīko mafijai tussēt. Tālāk par Dienas centru , tas kā plānots taps vecās katlu mājas vietā TAČU plāns šobrīd paredz telpu renovāciju ar piepildījumu īsti neesot skaidrības , 100% droši būšot saucamā „Kačalka” tas ir trenažieri svaru zāle. Tālāk mani interesēja šosejas rekonstrukcijas „kļūdas” priekš Ķeguma infrastruktūras , pirmo reiz Ozols visai smalki izklāstīja rekonstrukcijas vēsturi kā viss gājis , cīņu par luksoforiem pārejām arī par vecajā veloceliņā beidzot nokaltajiem pakāpieniem uz kuriem ne viens vien ārvalstu velo ceļotājs reiz bija metis kūleni. Par visiem ieguvumiem un izmaiņām esot nācies kārtīgi pacīnīties Rīgas kabinetos. Uzjautāju arī par perspektīvo Ķeguma Lielvārdes veloceliņu savienošanu , par to saņemu visai izvērstu atbildi pat par gatava Ķegums – Lielvārde velo celiņa projekta esamību kuru apmaksājusi vēl Ogres rajona padome , projekts uz šo ~4km garā celiņa posmu rajonam toreiz esot izmaksājis vairāk kā 10.000Ls TAČU par cik tas tapis treknajos gados būvniecības buma laikā tajās esot vesela čupa nenormāli sadārdzinošu elementu kā piemēram tolaik burtiski visus pakšus izpirkušie pieguļošo zemju īpašnieki esot paģērējuši gan trokšņa aizsargsienas gan bruģētas iebrauktuves un paralēlu bruģētu iebraucamo ceļu saviem īpašumiem. Bums cauri jau 5 gadus nekas pat plānots vairs tur netiek TAČU projektā tās viss pēc „Vēlmēm” ieliktais esot iekļauts esošajā gatavajā celiņa projektā. Kopējā celiņa tāme ar visiem pieguļošo zemju īpašnieka paģērētajiem navarotiem toreiz bijusi pāri par 600.000Ls . Cipars nevājais protams , taču padomāšu mož man pašam šo projektu sākt kustināt caur kādiem fondiem. Tālākie mani jautājumi attiecās uz pludmali vai tur paredzēta Video novērošana pret jau pabijušajiem vandāļiem un jautājumi par laivu un jahtu peldošo piestātni. Man atbildēja Raivis Uzuls pludmales projekta idejas autors , laipas iespēja esot ieprojektēta dabā krasta stiprinājumi jau iebūvēti , pati laipa gan esot perspektīvā kompleksā ar tālākajiem darbiem. Par drošību domāšot , pa ziemu jaunajai pludmalei jau esot nosperta viena bezmaz 100kg smagā miskaste , otra apgāzta aizripināta gabalu tālāk neskatoties ka stāvēja uz bruģī ieurbta enkura, STIPRA publika. Nu redzēs katrā ziņā pludmale man patīk , tik aizdomas raisa tas „Visa šitā saimnieks” kas plātījies ar „Šite viss mans” dzīvosim redzēsim. Tālākais uzjautāju par Tautas nama rekonstrukciju kāpēc zāles griesti tiek siltināti arī no iekšas. Atkal atbildēja Raivis Uzuls par visu komunikāciju pārvilkšanu un ventilācijas ierīkošanu kā arī to kas tam visam pa virsu liekamais rēģipsis zālē vibrēšot tāpēc siltinot lai cīnītos pret rezonansi vibrāciju utt. Tautas nama sakarā jāatvainojas Harijam Jaunzemam ka uzbraucu „Penšiem” , izrunājām situāciju par iepriekšējo sapulci kur kāds penšu tantuks kareivīgi pauda idejas par Mākslas skolas patriekšanu no Tautas nama par to ka pensus nelaiž Skolā. Vienojamies ar Hariju ka atsevišķu indivīdu viedoklis nav visas cienījamo pensionāru sabiedrības viedoklis , pie tā ar pieturēšos. Pie reizes uzzināju no Harija ka tautas namā esošās Pensionāru telpas esot bijušas nedzīvojamās palīgtelpas , viņu pašu par projektu naudu izremontētas bijušās Kino būdas telpas. Taka pensionāri esot apguvuši neizmantotu telpu piemērojot to savām vajadzībām.

Ķeguma slavenākie aktīvisti”


Diskusijā par Tautas nama rekonstrukciju Uzuls apstāstīja arī par jauno sānu izeju uz bruģēta laukumu blakus zālei , šai sakarā Aleksandrs Fiļīpovs izteicās pa „Deputāta Zemnieka” noplukušo īpašumu tieši pret šim durvīm un jauno laukumu bijušo patērētāju biedrības veikalu un vet aptieku , tā esot briesmīgā skatā kauna traips visam Ķeguma centram , bosi solīja „Parunāt ar deputātu Zemnieku”. Turpinājumā mani interesēja Ķeguma prospekta ietve no krustojuma uz veikaliem , ka izrādās ar tām esot VĀJI jo projekts par rekonstrukciju kurā tās figurēja esot NORAIDĪTS , ātrāk par 2014 gadu nesolot BET Ozols ar Uzulu abi vienā balsī solīja pielikt visas pūles lai pabīdītu to ātrāk jo tas tiešām katastrofālā stāvoklī praktiski sabrucis Ķeguma HES piebraucamais ceļš. Vienīgi šai sakāra atkal SHAIZE!! Kā izrādās normatīvi paredz sētas gar šo tranzīta ielu un tikai divas pārejas viena Bērzu alejas galā pie tautas nama otra pretī deputāta Zemnieka veikalam. Te nu gan man bija JAUTĀJUMS bet ka cilvēki dosies no Ogres ielas gala uz staciju un Veikaliem metīs līkumus līdz Daugavpils šosejai vai pretī Zemnieka aptiekai paredzēto pāreju ? Te nu abi bosi kā viens vēstīja SAVĀDĀK NEVAROT tā paredzot būvnormatīvi , saistošie noteikumi. TRUBĀ es jums teikšu tad sanāk ka pēc rekonstrukcijas atkal būs SLIKTĀK , ka ar Skolas ielu kam samazināja ietves un stāvvietu platumu , Ķeguma prospektam sētas un ne tur normāli pa taisno uz staciju vairs iziet ne veikaliem tikt ! Piekāšu šādus normatīvus gājēju infrastruktūras čakarēšanu , rekonstrukcija laba lieta BET KĀPĒC jādiskriminē pilsētas gājēju plūsmas!? Pirms paspēju iespraukties turpināt savu domes vadības tincināšanu starpā paspēja iespraukties Eduards Lunis viņu interesēja Ūdens saimniecība , kā viņam atbildēja Ozols tuvākos plānos esot ūdensvada sakārtošana SCO Staru masīva mājās pie reizes arī paša Eduarda tautā iecīnītajam avotiņam pēc iespējas veikšot labiekārtojumu kosmētiskus uzlabojumus , vienīgā problēma ar jaunās gājēju ietves un izbetonētajiem grāvjiem. Staru masīva publika salikusi laipas pār jaunajiem grāvjiem pat taisni uz jau minēto avotiņu un Staciju tās bojā skatu BET protams ka kalnā pār grāvjiem nevar likt ne caurtekas ne pārējas tās vienkārši nav reāli no satiksmes viedokļa , koroče visai grūti atrisināma situācija. Turpinājumā publikai pieriebās mans „Čatiņš” par viņuprāt mazsvarīgiem jautājumiem ar domes vadību , nolēmu ieturēt pauzi šie ķērās vērsim pie ragiem par apkures sistēmām un siltuma trasēm , par zudumiem , tarifiem par komerc noslēpumiem no Latvenergo puses par Ķeguma Stara jau 5 izbijušiem priekšniekiem , grāmatvedēm par siltuma aprēķiniem , viss tādā garā. Man tas tumša bilde , protams ka Harijam un Aleksandram tās bija tuvas tēmas arī pārējiem onkām , Ozols no savas puses apsolīja visus datus kas attiecas uz „Ķeguma staru” darīt pieejamus , tālāk gan Latvenergo nesot viņu kompetencē , ņemot vērā ka Latvenergo atbildīgais vīriņš kādā sapulcē uz jautājumiem par izmaksāt naglo atbildēja „Komerc noslēpums” komunikācija ar viņiem ciparu jautājumā varētu būs „Apgrūtināta” . Tālāk ķērāmies pie Liepu apejas rekonstrukcijas kura ar kaut kad būšot , tas kā izradās skarā visai sasāpējušo stāvvietu problēmu, Ka izrādās jaunceļamai Luterāņu baznīcai stāvvietu praktiski esot , tāpat tās nav ari tautas namam. Būtībā sanāk ka Liepu aleja pasākumu laikā būs viena vienīga stāvvieta gan Tautas nama gan Baznīcēnu mašīnām tā bija sāpīga problēma , tad vel pie Liepu alejas mājām atradās „Slepenā drenāža” kaut kad sen sen būvēta kanalizācija kas drenē Liepu alejas gruntsgabalus , tās neesot nevienos plānos bet tas jau bija man maz interesanti. Nu tā vispārējos vilcienos viss. Vien diskusija mums vēl izvērtās par „Domes darba stilu” absolūts komunikāciju trūkums ar publiku , Uzuls atzina ka informācijas trūkums par konkrēto pasākumu domes WEBā esot kļūme , tā tikšos turpmāk novērsta Harijs uzbrauca Ozolam ka tam esot stils nekomunicēt ar cilvēkiem. Vienvārdsakot jauki pačalojām , atzīstos izmantoju pasākumu savā labā NU INTERESĒJA mani mazsvarīgie jautājumi par „Bijušo esošo” principa visu ko velējos ar uzzināju par ko PALDIES gan Robertam Ozolam gan Raivim Uzulam , apmierināja manu ziņkāri praktiski visās jomās. Uzuls pat beigās pārstāja uz mani aizdomīgi lūrēt , laikam saprata ka esmu tik nenormāli ziņkārīgs ja saņemu izsmeļošu atbildi vairāk nepiesienos , ja viņi tiešam realizēs pat 50% no tā ko apstāstīja Ķegums varbūt ar nebūs tik baigs caurums. Pie reizes ar vienīgā daiļa dzimuma pārstāve uzdeva jautājumu vadībai par Ģitārspēles kursu iespējamību tautas namā beigās vēl par Krusta kalnu , kā arī pateicās par beigās pozitīvo pasākumu. Principā par vadību man apmēram tapa skaidrs , taga vel jāpazondē mūžīgi slimojošā Izpilddirektore kas galīga mīkla , it kā neizskatās dumja bet daži gājieni iepriekšējo reiz par neko perspektīvu Ķegumam neliecināja. Šai piebalsojošā korītī daža laba čatotāja ar izrādījās paprasti tupa bāba kaut sākuma nelīkas. Protam attīstības plāna sakarā šis pasākums bija 0 vērtībā bet taču man bija pat ļoti noderīgi guvu priekšstatu vismaz pār plāniem un darbiem. Ķeguma deputātiņi gan vieglprātīgi pakaļas , šitā uzlikt elektorātam nav prata darbs. Nu nekas drīzajās pašvaldību vēlēšanās mēs šito joku atcerēsimies. Kaut kādas bildes no pasākuma kā vienmēr pielikumā , ja kas man izlicies šausmīgi šķībi sūtiet korekcijas „Labošu”.

Atsauksmju (2)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1