Ogresbalss.lv | Arhīvs | maijs

Arhīvs | maijs 2013

Atzīme: , , , , , , , , , ,

Krāmu tirgus , restaurātoru tirgus Ikšķilē 2013

Publicēts: 31 maijs 2013. Autors: admin

Ikšķiles restauratoru tirgus 2013


Kā senāk teica “Visa progresīvā cilvēce” 2013. gada 2. jūnijā ar padarīta darba NOBALSOTU VĒLĒŠANU apziņu dodas uz Ikšķili uz gadskārtējo krāmu jeb restauratoru tirgu. Liels kolorīts pasākums vecu mašīnu citu senatnes priekšmetu restauratoriem cienītājiem. Pasākums tiešām vērienīgs apmeklēju vismaz reizi gadā noteikti. Šeit par sīknaudu esmu nopircis ne vienu vien darbam bildēšanai noderīgu priekšmetu un aksesuāru, pat dažus visai eksotiskus objektīvus. Esmu manījis arī 19/20gs mijas zīmētos foto fonus, dažādus bildēšanai domātas butaforiskas tumbas soliņus, butaforiskus bērnu rateļus tādas pašas automašīnas, ko tik vēl nē. Došos arī šoreiz , medībās.
Šeit un šeit ieskats iepriekšējo gadu tirgos. Tirgū var atrast tiešām milzīgu klāstu mantu sākot no 19gs beigu spēkratu detaļām līdz kara laika un 20gs vidus krievu tehnikas detaļām. Liels skaits “Antikvāru” grabuļu spoguļu un vecu autiņu pat drēbju. Ieeja pasākumā PAR MAKSU! Ziedojums AAK klubam par ko uzsit zīmogu uz rokas.
Restauratoru dienu Ikšķilē norises vieta tradicionālā, Ikšķilē pie Daugavas dambja Peldu iela 1. Google karte reku bildīte no kartes reku

Atsauksme (1)

Atzīme: , , , , , ,

Latvju bērni danci veda , tautas deju festivāls Krāslavā 2013

Publicēts: 30 maijs 2013. Autors: admin

Latvju bērni danci veda 2013 bildēs


25. maijā kad Ķeguma novadā plaši tika svinēti pilsētas svētki vairāki novada bērnu deju kolektīvi tomēr piedalījās vērienīgā pasākumā Krāslava. Valsts izglītības satura centrs tradicionāli mācību gada beigās organizē tautas deju festivālu „Latvju bērni danci veda”. Šogad tas notiek divās pilsētas, Krāslavā 25.maijā ar 4500 dejotājiem no 31 Latvijas novada un 3 pilsētām un Liepājā 1.jūnijā.
Protams, kā izmantojot iespēju novadu vēstures fiksētājs biedrība “Atceries Latviju” nevarējām palikt malā. Kolēģis Rolands Kozulis fiksēja šā pasākuma norisi, ceļojot kopā ar Jumpravas kolektīviem. Pa staru gadījies nofiksēt arī kādus Ķeguma un Ogres novada kolektīvus.

Latvju bērni danci veda 2013 bildēs

Protams ka politkretīnu deklarētais princips “Ja nevajag man nevajadzēs nevienam” arī šoreiz darbojās teicami, par šo pasākumu nevienā masu informācijas līdzeklim pat ne lielajiem WEB portāliem nav bijis pilnīgi nekādas intereses, “Nav piķa nav intereses” pat ziņas nē. Tad nu mēs kā ierasts izliekam savus met reālus publikas apskatei.

Latvju bērni danci veda 2013 bildēs


Foto: Rolands Kozulis / Atceries Latviju
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Links uz bildēm šeit

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1