Ogresbalss.lv | Arhīvs | oktobris

Arhīvs | oktobris 2013

Atzīme: , , , , , , ,

Ideālais modelis

Publicēts: 31 oktobris 2013. Autors: admin

Drīz būs 30 gadi, kā profesionāli strādāju ar cilvēkiem. Taisu gan klientu portretus, gan bildes pilnā augumā, esmu pieradis darboties izejot no “Tā kas ir” izveidot “To ko vēlas”. Cilvēki dažādi, piemēram, mūsdienu jauniešu vēlmes bieži balansē uz fantastikas un veselā saprāta robežas. Līdz ar to parasti daudz neprātoju KĀDS varētu būt mans ideālais “Modelis” savas vēlmes sanāk veidot samērā reti. Pēdējos gadus daudzās komerciālās jomās reālu dzīvu cilvēku vietā sāk izmantot ģenerētus 3D modeļus. Tas ir kā 3D multeņu tēli datorgrafikā veidotas lelles tikai pēc “Reāla cilvēka izskata” motīviem veidotas. Atšķirībā no fotogrāfijas nav “Jāzīmē pa virsu” jālabo dabas pieļautās atkāpes no iedomātā vai nepieciešamā perfektuma. Jau uzreiz var pasūtīt datoram “Izrēķināt” nepieciešamo “Ideālu” matemātiski izrēķinot uzzīmējot tēlu ļoti reālistiski no nulles. Arvien vairāk piemēram erotiska žanra mēdiji izmanto ļoti „Reālus” 3D tēlus izejot no klientu fantāzijām un prioritātēm. Pavirši vērojot šie 3D tēli visai grūti atšķirami no pēdējos gadus jebkuru pat parastu sieviešu žurnālus pārņēmušo rakstu varoņu „Uzzīmētajām” dziļi retušētajām pārveidotajām fotogrāfijām. Šodien saskāros jau ar interesantāku neparastāku variantu, reāls cilvēks izveidots kā 3D modelis. Ha, skatos brīnos JĀ nu šis tiešam ir IDEĀLS modelis jebkuram fotogrāfam un zīmētājam, man patīk. Ņemot vērā mūsdienu masu kultūras un mēdiju uzspiestos brīžam idiotiskos standartus “Dzīvē” šādu modelis sastapt kur nu vēl pastrādāt kā modeli sanāk reti, žēl.

Ideālais modelis

PS. Par pašu redzamās ilustrācijas “Carly Flyaround by mjranum” iegūšanas tehnoloģiju var izlasīt šeit, MĒS ar tā varam: D

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , ,

Svecīšu vakars Ķeguma kapos

Publicēts: 30 oktobris 2013. Autors: admin

Svecīšu vakars Ķegumā 2013


Ķeguma tautas namā uz ziņojumu dēļa parādījies paziņojums , svecīšu vakars Ķeguma kapos notiks 2013 gada 3 novembrī 16.00 .

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1