Arhīvs | 16 Dec 2013

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Šodien bijām Ogrē, slēpošanas tramplīnā!

Publicēts: 16 decembris 2013. Autors: admin

Šodien bijām Ogrē, slēpošanas tramplīnā!:)
Par cik biedrība “Atceries Latviju” bezpeļņas organizācija, mēdzam aizkulties uz vietām, kur komersanti diez vai bristu.

Ogrē, slēpošanas tramplīns


Tātad šoreiz Ogres slēpošanas tramplīns. Ārkārtīgi interesanta tautiņa tramplīnlēkšanas entuziasti. Kad uzzināju, ka sīks meitēns 12 gadi esot Eiropas skolēnu čempions un aizlec vairāk, kā 80 metrus, man mute palika vaļā.

Ogrē, slēpošanas tramplīns


Cik noprotu, šie ņemas diezgan ņipri, taču laika mums bija pamaz ~ 40min. Mākslīgā apgaismojuma tur nav un ātri satumsa. Nekas-apciemosim vēl.
Kam nav slinkums – atbalstiet, cilvēki uz plika entuziasma jau sasnieguši vērā ņemamus rezultātus!
Lai atbalstītu jaunos, censoņus par viņiem var nobalsot internetā!

Sociālo projektu konkursā LabieDarbi.lv ir akceptēts un balsošanai nodots ogrēnietes Margaritas Krasiļsšcikovas iesniegtais projekts par sporta inventāra iegādi daudzu godalgu ieguvušajam Ogres tramplīnlēkšanas klubam “Ogres Stils”, kur trenējas vairāki gados jauni ogrēnieši.

Ogrē, slēpošanas tramplīns


“Sporta klubs savu darbu uzsācis 2006. gadā, kad Modris Krūze, diplomēts treneris un pasaules čempionātu laureāts, nolēma atjaunot tramplīnlēkšanas tradīcijas Latvijā. Pašu spēkiem un līdzekļiem 2007. gadā Ogrē tapa tramplīns, kas ir aprīkots arī ar mākslīgo segumu, kas savukārt dod iespēju trenēties visu gadu,” raksta Margarita.
“Kluba sportisti jau tagad uzrāda pasaules līmeņa rezultātus starptautiska mēroga sacensībās. Bet, lai sekmētu šī sporta veida attīstību Latvijā un piesaistītu jaunus dalībniekus, nodrošinot viņiem ekipējumu, lūdzam Jūsu atbalstu ekipējuma iegādei!” pie līdzcilvēkiem pēc palīdzības vēršas projekta pieteicēja.

Ogrē, tramplīnlēkšanas entuziasti

Ieceres īstenošanai nepieciešamā summa – Ls 2864.

Nobalsot var trīs reizes:

Vienu reizi var balsot ar bezmaksas SMS palīdzību spied šeit

Otru reizi no Draugiem.lv profila spied šeit

Trešo reizi no Inbox.lv lapas spied šeit

Foto : Rolands Kozulis , Rihards Puriņš / “Atceries Latviju”

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1