Ogresbalss.lv | Arhīvs | marts

Arhīvs | marts 2014

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , ,

Zemes stunda 2014 Ķegumā

Publicēts: 30 marts 2014. Autors: admin

Zemes stunda 2014 Ķegumā


Gadījās brīvāks vakars, šai sakarā nolēmu apmeklēt jokainu pasākumu “Zemes stunda” kurš nu ieviesies arī Latvijā. Kā nedaudz tehniski izglītots enerģētikas jomā, protams, saprotu, ka viss tas pilnīgs fufels “Hipsteru izdarības”. Nodara drīzāk ļaunumu nekā labumu dabai jo pēc “Stundas dīkstāves” visi reizē rublī iekšā visus kas bijis stundu izslēgtu rada ievērojamu pārslodzi tīklos kuras brīdī slodze patēriņš uzlec vismaz 3x pret normālo. Būtībā dēļ “Hipsteriskas ākstīšanās” stundu bez elektrības nākamā mirklī “Ressurs” tiek pārtērēts 3 kārt. Tas tā pēc būtības, bet ideja par enerģijas taupīšanu un resursu neterēšana protams apsveicama vienīgi tā “Ačgārni stulbi” aizgājis masās. Tad nu vakarā pēc astoņiem devos uz Ķeguma tautas namu, kur bija paredzēta zemes stundai veltīta atrakcija. Bija forši, tāds mīlīgs jauniešu tussiņš ar jaunajām māmiņām klasesbiedrenēm draudzenēm un vienkārši dziedātājām. Noteiktā laikā gaismas izslēdza, iededza sveces un stundu dziedāja sveču gaismā un ģitāras pavadījumā. Beigās vēl spēles paspēlēja, bija forši. Pasākumu vadīja un dziedāja bijuši Ķeguma tautas nama vadītāja Inese Marcinkiana, dziedāja un spēlēja Dace Priedoliņa, Gabriela Zaķe un Artūrs Kovaļevskis, Antra Binde @ Ko. Lai nu kā vakaru labi pavadīju, kaukto ar uzknipsēju, tas pielikumā.

Zemes stunda 2014 Ķegumā


[wppa type=”cover” album=”12″][/wppa]

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , ,

Putnu būrīšu gatavošanas darbnīca Tomē.

Publicēts: 29 marts 2014. Autors: admin

Putnu būrīšu gatavošanas darbnīca Tomē


Saulainā un siltā sestdienas rītā savas ierastās vello pastaigas laikā aizminos uz Tomi. Biju izlasījis Ogrenet Web, ka Tomē paredzēts jauns pasākums, kaut kas līdzīgs agrāk populārām „Putnu dienām”, jeb vienkārši sakot putnu būrīšu izgatavošanas talka un to kāršana Tomes vecās skolas apkārtnē. Tā nu veikli nominis 7km līdz Tomei nonācu pie nu jau 2 gadus kā slēgtās Tomes pamatskolas. Tur jau pilnā sparā gāja vaļā rosība, vesels bars lielāku mazāku bērneļu māmiņām un vecmāmiņām piepalīdzot braši zāģēja un nagloja putnu būrīšus. Uz vecos skolas darbnīcu sienas bija pielikti zīmējumi, kādiem jāizskatās būrīšiem, un izejot no tiem ar tika viss veidots.

Putnu būrīšu gatavošanas darbnīca Tomē

Lielāko daļu publikas jau labi laiku pazīstu kopš fiksēju lielāko daļu Tomes pasākumu vēstures projektam. Taču bija ieradušās arī neredzētas sejas, pa kādai visai šarmantai Omītei no Ogres un Ņegām. Tā nu pāris stundu laikā tapa visai iespaidīga čupiņa būrīšu daļu no kuriem beigās sakāra turpat skolas apkārtnes kokos, daļu veda katrs uz savām mājām kārt tur, daļu bija paredzēts kārt arī pie Tomes tautas nama. Noslēgumā Tomes tautas nama vadītāja Sarmīte rīkoja pašiem mazākajiem viktorīnas par putniem un sadalīja balvas gan čaklākajiem būrīšu gatavotājiem, gan mīklu minētājiem. Kopumā jauks atraktīvs pasākums ģimeniskā gaisotnē. Organizēja Tomes pagasta pašpārvalde un Tomes tautas nams. Bildes kā allaž pielikumā.

Putnu būrīšu gatavošanas darbnīca Tomē


ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1