Ogresbalss.lv | Arhīvs | augusts

Arhīvs | augusts 2014

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , ,

Ogres pilsētas svētki 2014 bildes.

Publicēts: 24 augusts 2014. Autors: admin

Ogres pilsētas svētki 2014

Lai arī laika šovasar praktiski nav un Ogres novads nav starp mūsu biedrības “Atceries Latviju” atbalstītājiem tātad mūsu klātbūtne nav noteikta tomēr atlicinājām laiku Ogres novada ikgadējiem pilsētas svētkiem. Jāsaka tam par iemeslu bija sen tieši 25 gadus Ogrē nebijis pasākums “Svētku gājiens”. Bildēju un atceros iepriekšējo Ogres svētku gājienu kad kopā bija vēl LPSR karogs jau ar sarkanbalto.

Ogres pilsētas svētki 2014

Bija tas 1989. gada vasarā. Protams, ka uz šo gājienu man bija jātiek, tad nu aizbraucu ar. Neesmu vīlies, gājiens tiešām bija varens un VISPĀR Ogres pilsētas svētki pirmoreiz pa nez cik gadiem tiešām bija ar svētku sajūtu un AURU. Man viss ļoti patika daudz arī sabildēju biedrības “Atceries Latviju” vēstures fiksācijas arhīvam.

Ogres pilsētas svētki 2014

Bildēju principā visus kas patika plus paziņas un cilvēkus, kas vienkārši bija jauki un atraktīvi vai, man patika. Paldies visiem kas man pasmaidīja un vispār bija jauki un labvēlīgi. Bildes pielikumā, baudiet.
Foto: Rihards Puriņš / Atceries Latviju
Kolēģis Rolands ar uztaisīja savu svētku anatomijas konceptu reku

Ogres pilsētas svētki 2014

ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!ziedot

ŠOREIZ pavairāk bilžu , pāri par 340 , tāpēc instrukcija ērtākai to apskatei. SPIEŽAM linku “Slīdrāde” , galerijas vietā parādās logs slīdrāde. Šai logā pašu pirmo malējo ikonu labajā pusē ,tas būs pilnekrāna režīms . Bildes pašas manīsies ar 2 sekunžu intervālu rādīsies normālā kvalitātē pa visu ekrānu . Jauku skatīšanos.

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , ,

Viena no intensīvākajām foto vasarām manā karjerā.

Publicēts: 22 augusts 2014. Autors: admin

Ķegums , vakara satiksme


Viena no intensīvākajām foto vasarām manā karjerā, kopš beidzu regulāri bildēt kāzas. Katru dienu no rīta līdz vakaram darbi. Kā jau paredzēju pavasarī laiku jebkam kas nav iepriekš paredzēts, līgumiem nostiprināts atlicināt nav ko sapņot. Gadījās gan viens neparedzēts pasākums, Ķeguma novada domes finansējums ceļojošai ekspozīcijai „Ķeguma novads” visos Ķeguma novada pagastos. ŠODIEN jau saņēmu ziņu par pirmo daļu no gatavajām noformētām izstāžu bildēm. Kopā šādas daļas jāsagaida gatavas vēl trīs, kamēr Oktobra pirmajā pusē kārsim laukā pirmo ekspozīciju Ķegumā. Šobrīd kad ir jau taustāmas gatavas lielās rāmētās bildes varēs konkrēti saskaņot ar novada kultūras saulītēm katrā vietā iespējamo eksponējamo bilžu skaitu. Tā atkāpe par šodienas prieku. Bez visa minētā protams piefiksējam arī tās ikdienas norises, kas trāpās apkārtējos novados, diemžēl tikai pa ceļam. Dažādus objektus , pārmaiņas vai piemēram Daugavas faunas postījumus HES remonta rezultātā , kā arī pārmaiņas Ķeguma pludmalē šo to citu novada centrā . Labi laiks atkal spiež pielikumā pa kādai bildei.

Daugavpils šosejas remonts uz Ķeguma - Lielvārdes robežas


ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1