Ogresbalss.lv | Arhīvs | marts

Arhīvs | marts 2015

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Darbs pozītīviem cilvēkiem

Publicēts: 27 marts 2015. Autors: admin

Darbs pozitīviem cilvēkiem


Šonedēļ tapuši zināmi vasaras varenie plāni. Tajos daudz „Iestudējumu, uzstādījumu” ar pieaicinātu cilvēku „Tipāžu” piedalīšanos. Vairums gribētāju vietēja mēroga „ Kantori” tāpēc lēmu neaicināt cilvēkus no lielpilsētas Rīgas, citām profesionāļu bāzes vietām. Šo ievadu izsludinu pieteikšanās iespēju uz „Cilvēki bildēs” lomām. Vajadzība pēc abu dzimumu pozitīviem fotogēniskiem vēlams sportiskiem cilvēkiem vecuma kategorijā no 18-35 kuri prot braukt ar velosipēdu gan laivās, nebaidās no ūdens, var sēdēt zirga sedlos, nebaidās no mājlopiem. Aicināti arī cilvēki, kuriem savs tautas tērps, arī vizuāli izteiksmīgi mūzikas instrumenti, akordeons, ģitāra, tautiskas bungas, kontrabass, čells, saksofons.

Darbs pozitīviem cilvēkiem

Pieteikties aicināti arī vidēja un maza auguma cilvēki formīgiem faktūrīgiem augumiem skatiem pirtīs, saunās, solārijos, skaistumkopšanas salonos, baseinos un atpūtas kompleksos. Viss augšminētais nepieciešamas „Pozitīvi atraktīvas Latvijas lauku un mazpilsētu vides un ainavu izdaiļošanai” ar laimīgajiem Latvijas provinces iedzīvotājiem.

Darbs pozitīviem cilvēkiem

Būtisks nosacījums, piedāvājums pamatā attiecas uz bijušā Ogres Aizkraukles rajonā mītošiem cilvēkiem, pulcēšanās vietas pamatā plānotas Ogre, Ķegums, Lielvārde un Jumprava. Būtiskākais – šis nav bezmaksas piedāvājums, paredzēta gabaldarba samaksa par uzņemšanas dienu. Katram konkrētam projekta posmam piesaistītajiem cilvēkiem tiks slēgts modeļa līgums par atlīdzību. Šāds mūsu piedāvājums. Visus Projektus veidos vizuālās vēstures saglabāšanas biedrība „Atceries Latviju” autori, un bijušā Ogres rajona komerc organizācijas un pašvaldību iestādes.

Darbs pozitīviem cilvēkiem

Pieteikuma forma.
Piesakoties jāsūta trīs dažādu rakursu savas bildes, no kurām vismaz viena ir sejas portrets pretskatā uz viendabīga fona, viena trīs ceturtdaļas pagrieziens, un viena bilde pilnā augumā uz viendabīga fona. Jāpievieno neliels CV ar dzimšanas gadu un auguma parametriem, garums, matu krāsu, matu garumu. Aprakstīt iespēju pie vajadzības paņemt steidzamu brīvdienu pamat darba vai mācību vietā. Bildēm jābūt ne lielākām nekā 900pix garākā mala ne lielākām par 1Mb., pirmajam ieskatam pietiks arī labas telefona bildes. Viss minētais jāsūta uz e-pastu „projekti at latvianphoto.com”, pasteidzieties.
Būs karsta vasara!
Jūsu biedrība „Atceries Latviju”

Darbs pozitīviem cilvēkiem

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , ,

Lielās dienas sagaidīšana Ķegumā 2015

Publicēts: 21 marts 2015. Autors: admin

Lielās dienas sagaidīšana from Rihards Foto on Vimeo.

Kā gadījās kā nē pēc piektdienas varoņdarbiem tussiem kuri finišēja krietni pēc pusnakts sestdienas rītā nogulēju saullēktu! Rēcīgi vaine, ja vien nebūtu bijis sevišķs saullēkts, pirmā pavasara saullēkta sagaidīšana Ķeguma pludmalē 6.00 sākās, līdz 8.00 turpinājās. Tā nu gājis gulēt ap trijiem pamodos tikai pāri septiņiem. Labi, ka paradums tehniku sakārtot iepriekš, lai vienmēr var startēt uz karstām pēdām uz mobilas zvanu. Tā tad 7.15 pamodos 7.25 jau pilnā kaujas gatavībā stūmu felleri laukā , lai mītu uz Ķeguma pludmali ķert kas vēl ķerams. Kā reiz trāpīju uz šupāšanos , pēdējo olu ripināšanu ēšanu. Ā jā kas tad tas bija, nu tak 21. martā plkst. 6.00 Ķeguma parkā Lielās dienas sagaidīšana ar folkloras kopu “Rāmupe” un Tomes folkloras kopu, foorši!

Lielās dienas sagaidīšana Ķegumā

Tiko biju sācis darboties bildēt sākās arī snigšana viss kas pavasara sākumam pienākas , neliels cīruļputenis utt. Sabildējis kas nu vēl notikās, atzīmējies finālā arī Ķeguma tautas nama siltajās telpās kur tika dalīta silta tēja ar cepumiem bulciņām varēju braukt mājas gulēt tālāk. 8.30 biju atkal gultā pamodos vēlā pēcpusdienā. Hā pielikumā zemāk bildes , neliels ieskats kas tur nu bija , arī ap minūti klīstošs „Teleponvideo” lai skaņas pavadījumu arī var nedaudz izbaudīt. Bija forši. Paldies, folkloras kopai “Rāmupe” ar nez cik gadus neredzēto Mari , Tomes folkloras kopai Dacei , Sarmītei , Ilmāram , Veckaktiņu pārim par eksotisko olu un Ķeguma tautas namam par pavasara ieskaņas izpriecu.
Hā kolēģis Roļiks tomēr modās laikus , taču skrējis prom pirms finiša , pielikumā bildes sākums no Rolanda fināls no manis.

Foto : Rihards Puriņš / Rolands Kozulis “Atceries Latviju”

Lielās dienas sagaidīšana Ķegumā

ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!ziedot

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1