Ogresbalss.lv | Arhīvs | aprīlis

Arhīvs | aprīlis 2015

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Meža dienas Skrīveros 2015

Publicēts: 25 aprīlis 2015. Autors: admin

Meža dienas Skrīveros 2015


Klāt gadskārtējās „Meža dienas”. Šogad „Meža dienas 2015” . Jau otro gadu pēc kārtas nolēmām fiksēt šo pasākumu Skrīveru apkārtnē. Par cik biedrībai „Atceries Latviju” jau trešo gadu sadarbība arī ar Skrīveriem meža dienu pasākumā tikām uzaicināti uz AS. Latvijas Valsts meži Vidusdaugavas mežsaimniecību kur Jaunjelgavas Meža Iecirknī notika meža stādīšanas pasākums Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas izlaiduma tas ir 12 klasei. Pasākums klasei jau tradicionāls, jau pagājušajā gadā ši pati 12 klase toreiz skolotājas Lilitas Paulas 11 arī, stādījis mežu.

Meža dienas Skrīveros 2015

Pietam tieši pareti šā gada gabalam. Dalībnieki skolas sadarbības partneri jau tradicionālie. Jaunjelgavas meža iecirkņa vadītājs Raitis Kojāns, iecirkņa priekšnieka vietnieks Tālivaldis Pauls noinstruē divpadsmitās klases audzēkņus kā mežu stāda ar sarežģītāku verķi kā pagājušajā gadā. Šoreiz nav vienkārši lāpsta un spainis šoreiz jāstāda ar speciālu ierīci „Stādāmstobru”. Pagājušā gadā pašreizējā Skrīveru divpadsmitie sastādīja Jaunjelgavas Meža Iecirkņa 487 kvartālā 1,7 hektārus priežu meža, šogad platība mazāka 0,7h. Forši, pēc gadiem 30-40 klases salidojumā būs, kur atbraukt novērtēt klases kopējo darbu ieguldījumu Latvijas mežu un nākamo paaudžu labā. Pēc stādīšanas turpat tiko sastādītā gabala notika labāko darītāju apbalvošana, kā arī vairākas viktorīnas par meža tēmu. Tālāk jau tradicionāli, pēc darba tika ceptas gardas desiņas ēstas bulkas un dzerts kvass, ugunskura vietā šogad tālredzīgi tika izmantots speciāls slēgts grils. Protamas arī biedrības „Atceries Latviju” taisīta pasākuma dalībnieku grupas bildes vēsturei.

Meža dienas Skrīveros 2015

Pasākumā vēl piedalījās reiz mežsargs nu uzņēmējs Guntis Muciņš un Anželika Muciņa, kā arī jaunākā pasākuma dalībnieka titulu braši palīdzot stādīt mežu izpelnījas Vita Muciņa.

Meža dienas Skrīveros 2015

Nu jā un dažs fotogrāfs, fiksējot pasākumu turpat cirsmā, salasīja pusi spaiņa brīnišķīgus murķeļus! Atceļā sabildēja Skrīveru Dendrārija vidi uz Jumpravas pusi. Meža dienas 2015 jau tradicionāli fiksēja divi biedrības Atceries Latviju fotogrāfi Rolands Kozulis un Rihards Puriņš kas šo pasākumu fiksēja kā vēstures liecību nākamām paaudzēm. Bildes kā allaž pielikumā KOPBILDE liela šeit
Foto: Rihards Puriņš / Rolands Kozulis “Atceries Latviju”

Meža dienas Skrīveros 2015


ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Veselīga dzīvesveida diena Ķegumā !

Publicēts: 22 aprīlis 2015. Autors: admin

Tā sagadījies ka kāds strēķis čomu , labu paziņu rīko Ķegumā līdz šim nebijušu pasākumu “Veselīga dzīvesveida diena Ķegumā”. Tad nu jāpabļauj ar man par to tā skaļāk , sevišķi ņemot vērā paša Ķeguma visai haotiskos un bremzīgos informācijas resursus , lai vismaz publika laikus uzzina par labu pasākumu kurš notiks pirmo reiz Ķegumā!

“Pirmo reizi Ķegumā norisināsies „Veselīga dzīvesveida diena”, ko rīko Ķeguma jauniešu biedrība „WeArePRO”.

Pasākums notiks šī gada 2. maijā, sākums plkst. 9.30.
Visas dienas garumā visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt BEZMAKSAS treniņus un lekcijas, visiem kopīgi vārīt veselīgo pusdienu zupu, kā arī dienas nobeigumā piedalīties tautas skrējienā pa Ķegumu.
Veselīga dzīvesveida diena piedāvās dažādu aktivitāšu klāstu ikvienam pēc savām interesēm un vēlmēm – gan jauniešiem, mazākiem (apmēram no 1-5g.) un vecākiem (no 6g-..uz augšu) bērniem, pieaugušiem cilvēkiem un ne tikai. Programmā būs vingrošana māmiņām ar bērniem, fiziskās aktivitātes un rotaļas bērniem, iespēja vērot dažādas veida demonstrējumus – tuvcīņas skola, ielu vingrotāji, apmeklēt izzinošu lekciju par veselīgu uzturu, kā arī Sarkanā krusta lekciju par traumu profilaksi, apmeklēt jogas, zumbas, veselību veicinošas vingrošanas, stay get fit, ņūjošanas nodarbības, kā arī apmeklēt trenažieru zāli.
Sportiskas aktivitātes norisināsies zinošu treneru pavadībā: Laima Semionova, Evita Krievāne, Jānis Eglītis, Agita Kaļva, Linda Markusa – Ciematniece, Teiksma Ziemele, Sanita Lablaika, Gatis Kondrats, Mārcis Pavlovskis, Arnis Ozoliņš, Zigrīda Sprukte, kā arī Jumpravas Sarkanais krusts.
Lūdzam arī sekot pasākuma izmaiņām Ķeguma jauniešu biedrības „WeArePRO” sociālajos kontos draugiem.lv, facebook, kā arī twitter. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet mums uz epastu – kjb.wearepro@gmail.com
Uz tikšanos 2. maijā!

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1