Ogresbalss.lv | Arhīvs | augusts

Arhīvs | augusts 2016

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Piedāvājam sadarbību dažādu žanru modeļiem Ogres un Lejasdaugavas reģoonā.

Publicēts: 22 augusts 2016. Autors: admin

Piedāvājam sadarbību dažādu žanru modeļiem Lejasdaugavas reģionā. Sakarā ar drīzu jaunās rudens sezonas sākumu piedāvājam komerciālu sadarbību dažādu žanru stilu un vecuma abu dzimumu foto modeļiem Lejasdaugavas reģionā , posmā Ikšķile-Aizkraukle. Esam dažādu gan komerciāla, gan nekomerciāla radošu projektu apvienība kura izmanto foto modeļu , pozētāju arī statistu pakalpojumus plašā žanru un vecumu spektrā. No komerciāliem reklāmas projektiem līdz Stila , Pin-up , glamūr, komerciālus aktu modeļus un pozētājas. Būtiskais nosacījums dislokācijas vieta Aizkraukles-Ikšķiles posmā. Darbs pamatā Lejasdaugavas reģionā topošos projektos. Visos gadījumos modeļu darbs tiek apmaksāts atbilstoši noslēgtajam sadarbības līgumam. Piedāvājumus ar parametriem , bildēm un kontaktiem sūtīt uz e-pastu lejasdaugava@inbox.lv

Zilo kalnu aktīvās atpūtas trases atklāšana

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zilo kalnu aktīvās atpūtas trases atklāšana un koncerts sanatorijā.

Publicēts: 21 augusts 2016. Autors: admin

Zilo kalnu aktīvās atpūtas trases atklāšana

Aizejošais augusts gadījās pārpilns ar darbiem un nedarbiem, caur ko privātām lietām galīgi nebija laika. Daudz kas tika piefiksēts ,taču pa taisno nonāca arhīvā bez publiskas izrādīšanas. Tam vienkārši nebija laika. Taču vienu epizodi gan ielikšu, vēl jūlijā fiksēju Ogres jaunās aktīvās atpūtās trases Zilajos Kalnos un Dubkalnu karjerā celtniecību , taisīju arī tās prezentācijas materiālu. Trases un aktīvās atpūtas laukuma atklāšana bija arī Ogres pilsētas svētku 2016 pirmais pasākums. Līdz ar to lai vai kas bija jādodas vismaz uz trases atvēršanu.

Zilo kalnu aktīvās atpūtas trases atklāšana

Aizdevos ar , lai ar pa brīdim pamatīgi gāza lietus ,arī laiks bija nomācies tomēr šādas tādas zīmīgas epizodes piefiksēju kā „Pirmo klientu” un fanu pūļus kā arī protams paziņu un vienkārši jauku saulīšu ģīmītis. Vakara fināls arī bija labais, manā vecajā skoliņā Jaunogres sanatorijā, kur „Izsūtījumā” no Rīgas par tīņu laiku sūdu vārīšanu pagāja viens manas dzīves gads. Tad nu pielikumā zemāk Zilo kalnu aktīvās atpūtās trases atklāšana , biški arī no grupas „Rīgas modes” teicamā koncerta Jaunogres sanatorijā. Nekādas sistēmas visi redzamie tikai mani paziņas vai citādi interesanti fesiņi. Baudiet.
Foto: Rihards Puriņš / Atceries Latviju
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Zilo kalnu aktīvās atpūtas trases atklāšana


Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1