Ogresbalss.lv | Arhīvs | septembris

Arhīvs | septembris 2016

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , ,

Tomes sporta spēles 2016

Publicēts: 13 septembris 2016. Autors: admin

Tomes sporta spēles 2016


Aizvadītā wikendā gadījās varens apmeklējamu pasākumu birums, spēj tik apmeklēt. Divi pasākumi notika netālajā Tomē praktiski vienlaicīgi. Tomē man patīk, publika tipāži atraktīvi, tāpēc Apmeklēju abus! No rītas puses skraidīju pakaļ sēņotājiem pie Tomes netālā Rata kalna, dienas otrajā pusē līdz vakaram ietussēju biedrības „Tomes attīstībai” rīkotajās jau trešajās “Tomes sporta spēles 2016”. Diena sanāca vareni piesātināta. Tomē vispār ļoti piesātināta aktīva sabiedriskā dzīve, vēl nedēļu iepriekš esot Tomē kora “Balsis” koncerta sakarā sastapu biedrības “Tomes attīstībai” aktīvistus aktīvu būvējot sporta spēļu vajadzībām domāto nojumi stadiona malā. Tā nu nosēņojies, saēdies, gardo sēņu zupu pie Rata kalna ap pusdienlaiku atminos Tomes centrā starp veco skolu un baznīcu. Tur vecās skolas stadionā pilnā sparā gāja vaļa Tomes spēles.

Tomes sporta spēles 2016

Novērtējis notiekošo, piefiksējis, ka „Obligāto programmu” tas ir visas disciplīnas un apbalvošanas jau rūpīgi fiksē divas jaukas blondīnes Karolīna ar Kintiju varēju nodoties mīļotai nodarbei spiest „Tomes feisus”, pie tā ar ķēros. Pasākums kā allaž bija labais, galvenā organizatore publikas trenkātāja Anna pārī Guntu vadīja aktīvās sporta norises, turpat bērniem bija uzlikts lēkājamais, blakus futeni, volli un virvi izvilkušie varēja nodoties Kriketa bumbu klapēšanai. Ik pa brīdim uzjautrināju sevi un dalībniekus ieviešot jautrību „Stīvajās” apbalvojamo grupbildēs. Kā allaž saspiedu mūsu biedrības „Atceries Latviju” arhīvam čupu dalībnieku un Tomiešu ģīmīšus. Bija jauks pasākums diena aizlidoja nemanot. Paldies, biedrības „Tomes attīstībai” censoņiem un Annai Duncītei-Ofmanei par pasākumu. Pielikumā mans kreisais nenopietnais skatījums uz nopietno sporta notikumu. Baudiet.

Tomes sporta spēles 2016

Foto: Rihards Puriņš / Atceries Latviju
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ķeguma novada sēņošanas čempionāts 2016 Tomē !

Publicēts: 12 septembris 2016. Autors: admin

Ķeguma novada sēņošanas čempionāts 2016 Tomē

Gadskārtējais Ķeguma novada sēņošanas čempionāts kā jau katru gadu norisa Tomē pie rata kalna. Nu, protams, man kā jau katru gadu bija vēlme to piefiksēt, sabildēt dalību ņemošos cilvēkus. Tā 10. septembrī agrā priekšpusdienā devos uz Tomes pusi. Ķeguma HES tilts, protams, bija slēgts, pat nācās uzgaidīt, kamēr krāns beidz bīstamus manevrus tad, pāri Ķeguma HES tiltam minos uz Tomi uz Rata kalnu tas 9km no Ķeguma centra. Galā jau bija saradies kupls sēņot gribētāju un organizatoru pulciņš Ķeguma novada kultūras šefene Dace Māliņa un Tomes tautas nama saimniece Sarmīte Pugača vadīja pasākumu … Turpinājums un bildes spiežam šeit

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1