Ogresbalss.lv | Arhīvs | jūnijs

Arhīvs | jūnijs 2017

Atzīme: , ,

Sveiciens visām Līgām un Jāņiem.

Publicēts: 24 jūnijs 2017. Autors: admin

Sveiciens visām Līgām un Jāņiem.

Cīši tautisks valdzinājums:) Līgas / Jāņi sveicu visus !

Posted by Rihards Foto on piektdiena, 2017. gada 23. jūnijs

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , ,

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Publicēts: 14 jūnijs 2017. Autors: admin

Pēc aizvadīto 2017 gada vēlēšanu rezultātiem tautas vēlētie Ķeguma novada deputāti 14 jūnijā balsoja par jauno Ķeguma novada galvu. Man , kurš sen bija atmetis cerības jebkādām izmaiņām Ķeguma novadā par pārsteigumu , par novada galvu tika ievēlēts ķegumiešiem un tomēniešiem ,arī plašākā apkārtnē labi zināmais veterināras aptiekas “Zemnieka aptieka” īpašnieks , aktīvs sportists un Tomes folkloras kopas “Graudi” dalībnieks , latvisku tradīciju uzturētājs Ilmārs Zemnieks.

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Man tiešām tas nāca negaidīti , man Ilmārs nekad nav licies pēc cilvēka ar varas ambīcijām , vai tāds kuram cita nebūtu ko darīt , tāpēc tīko pēc krēsla domē. Visdrīzāk tāpat kā pirms laika rakstīju par Imantu Smirnovu ,kurš starp citu īsi pēc jaunā priekšsēža velēšanām tika ievēlēts par domes priekšsēdētaja vietnieku būs bijusi cita motivācija. Vēlme pēc pārmaiņām Ķegumā , Ķeguma novadā. Personīgi nevaru teikt ka man būtu bijušas īpašas pretenzijas pret iepriekšējo domes bosu Robertu Ozolu , sevišķi tamdēļ ka viņš visus man personīgi dažādās sapulcēs dotos solījumus pildījis. Gan par veloceliņu problēmu novēršanu Ķeguma kalnā , gan bīstamajām trepēm veloceliņā pie pasta , vēl arī šo to citu. Arī vietnieks Raivis bija gan visiem ķegumiešiem , arī viesiem patīkošās Ķeguma pludmales , promenādes idejas autors , realizētājs , arī vienīgais no Ķeguma amatpersonām kurš jebkad privāti ziedojis līdzekļus biedrības “Atceries Latviju” Ķeguma kultūras vēstures seju projekta atbalstam. Taču Ķegums jau sen briedis pārmaiņām , bez bļaušanas , personīgiem apvainojumiem , bez priekšvēlēšanu laikā viens otra močīšanas. Tās nu ir notikušas , ceru būs kas jauns progresu virzošs. Ceru Zemnieks attaisnos savu uzvārdu , būs kārtīgs pamatīgs Latviešu zemnieks , prasīgs neatlaidīgs , gana labām caursišanas spējām. Ceru jaunajam novada galvām Ilmāram Zemniekam būs atvērtāka komunikāciju maniere ar novada sabiedrību , kas bija nopietns trūkums iepriekšējam novada galvām. Apsveicu arī jauno novada galvas vietnieku Imantu Smirnovu ,ar radušos iespēju pierādīt sevi reālā darbā Ķeguma , Tomes un Rembates iedzīvotāju labā , dzimtas tradīcijas jāturpina! Aaa, nu jā Birzgales frontē bez pārmaiņām , par Ķeguma novada galvas vietnieku no Birzgales puses kā ierasts ievēlēts Pāvels Kotāns , AR tik 1 !!! balss pārsvaru..

Ķeguma novada jaunais galva Ilmārs Zemnieks

Un tā sveicu Ķeguma novada jauno galvu Ilmāru Zemnieku , arī vietniekus Imantu Smirnovu un Pāvelu Kotānu ar jaunajiem amatiem.

P.s : Pirms vēlēšanām biju plānojis plašāk apskatīt visus pieteiktos sarakstus , pat pirmos iesniegtos paspēju. Kādi pāris citi aicināja mani pat savās rindās , no kā gan zinot jau 30 gadus šīs virtuves tehniskās aizkulises ierasti atteicos. Kad pieteikto sarakstu kļuva veseli 8 , pat smieklīgi vairs nenāca , rēcu. Nolēmu pasākumu ignorēt , kas man tieši pēc 30 nodzīvotajiem Ķegumā gadiem atgriežoties pie Rīgas pieraksta būtu pat loģiski. Taču šīs negaidītās izmaiņas vietējās varas gaiteņos pamudināja vismaz pusratā pamestajam procesam finiša punktu pielikt.

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1