Arhīvs | 01 Jūn 2017

Atzīme: , , , , , , , , ,

Rādi rādi video , jeb jautrība bez gala un nopietni par visu.

Publicēts: 01 jūnijs 2017. Autors: admin

Pēdējos mēnešus pat pāris gadus arvien mazāk laika paliek privātiem blogiem tekstiem un lietām. Viss laiks aiziet vai nu darbiem vai brīvais biedrības sociālajiem projektiem. Tas retās reizes kad pieķeros jāraksta kas globālāks. Tad no šoreiz velēšanu priekšvakarā gribējās salikt apkopot agrāk neredzētas JAUNAS pareizāk sakot vecas gadus 20+ nemanītas vizuālas tendences elektorāta piesaistes jomā. Šoreiz apkopošu stipri atšķirīgu kā beidzamās desmitgadēs ierasts video reklāmu manieri. Var just pirms šīm vēlēšanām pamatīgi pastrādājusi sociālo pētījumu veicēji šai sakarā katrs konkrēts kandidāts vērsās pie savas konkrētas mērķauditorijas stila un gaumes. Domāju tas dos diezgan labus rezultātus PROTAMS tur kur rullis veidots tieši konkrēta kandidāta auditorijai nevis “Nokopēt cita stilu , pārņemt elektorātu”.

Sāksim ar oriģināldarbiem.
Un Ķeguma novads , zīmīgi ka pirmo reiz Ķeguma vēsturē kāds kandidāts vēršas pie auditorijas ar vizuāli interesantu mūsdienīgu profesionālu MATERIĀLU , izveidota veselas vizuāli simpātiska īsfilma vai par pusi Ķeguma novada kultūras un izglītības objektiem. Teicami notrāpīts gan pašam cilvēkam piestāvošs stils gan dinamiska vēstījuma maniere. Pilnīgi čipsu reklāma tik zināma repera vietā jauns aktīvs kandidāts. Domāju ka pēc vēlēšanām šo filmu nedaudz pārskaņojot var izmantot labu novada prezentācijas materiālu. Tātad Ķeguma velēšanu kandidāta Jāņa Siliņa reklāmas rullis , kas arī smuka Ķeguma-Birzgales pagastu reklāma.

Man liekas Ķeguma šoreiz vienkārši novaicās ar kandidāta personisko statusu , klipiņa līmenim par iemeslu būs vecais teiciens “Aiz katra stipra vīrieša stāv stipra sieviete” liekas būs tieši šis gadījum , kāda arī Latvijas līmenī zināma mēdiju haizivs tuva cilvēka statusā. Šis klips mans kā miesta patriota favorīts.

Nākamais klipiņš. Tas būs no Ogres.
Ogres rullītim arī izvēlēta šim vēlēšanām raksturīga lidojoša dronu filmēta prezentācija. Tā gan nav tik produktu “Reklāmiska” ķeroša kā Ķeguma rullītī taču arī pamatā sastāv no šajās vēlēšanās raksturīgajiem “Dronu” skatiem un lidojošas kameras bildēm. Tālākais diezgan tradicionāli kandidātu feisiņi , finālā smuka uz ģimeni bērniem un sirsnību balstītu finālu. Man jau liekas ka abiem klipiem varētu būt daļēji vieni tie paši autori vai daļēji veidotāju komanda. Baigi jau nu līdzīga uzņemšanas maniere. Interesants darbs

Nākamais klips. Atkal no Daugavas krastiem , no Daugavpils !
Šo vēlēšanu klipus absolūta bomba favorīts skatījumu ziņā , pāri par 400.000 skatījumu !!. Kaut kas tāds laikam nav bijis vēl Latvijas vēlēšanu vēsturē , viens smieklīgs maz budžeta 2 min klaipiņš savāc tik milzīgu skaitu skatījumu. Protams tas meistarīgi nostrādāts manierē “Prastā meiča” taču tieši tas ar viņā paņem burtiski 2/3 laika gribās smieties par vienkāršu provinces meičas glamūrīgajām tieksmēm. Tas vienlaicīgi raisa gan smieklus gan piesaista uzmanību. Taču kas nu ir meistarīgi lipīgs uzbliezošs skaitāmpantiņš kurš ļauj arī Latviešu valodas nepratējiem teicami iegaumēt gan saraksta gan “Svetkas” numuru un mesidžu “Svetka deputāts”. Par deputātu nezinu bet ar pie pusmiljona skatījumiem par māž budžetā reklāmu es teiktu “Svetka bumba”

Ceturtais video: Atkal pie Daugavas esošās Rīgas 😀 😀
Jā jā tas tiešām ir Nils Ušakovs un viņa Krievijas polittehnalogu kompānija uzcirta ātru atbildi “Svetka kandidāts” rullim Daugavpilī. Pat īsti nav ko komentēt viss stils un saturs pilnigi 100% atbils Krievijas internet plašumos atrodamajiem “Putins mūsu varonis “klipiņiem.

Vēl protams ir daudz un dažādi vairāk vai mazāk veiksmīgi un pamanāmi taču šoreiz man slinkums vairāk rakstīt. Šie rullīši vienkārši tie kuri piesaistīja manu pēdējo nedēļu uzmanību un tāpēc aprobežošos ar nošļukšanu gar Daugavu no Daugavpils līdz pašai Rīgai. Pagaidām viss.

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1