Ogresbalss.lv | Arhīvs | jūnijs

Arhīvs | jūnijs 2019

Atzīme: , , , , , , ,

Ogrē deju koncerts uz peldošās skatuves!

Publicēts: 22 jūnijs 2019. Autors: admin

Pabiju Ogrē , kur notika pirmais deju koncerts uz Ogres upes peldošās skatuves. Skats diezgan ekstremāls bet interesants. Ieskatam 10 minūšu kustīgu bilžu sakopojums no koncerta norises. Smuki efektīgi , laba vide un neparastas skatu perspektīvas. Piedalās Ogres novada Kultūras centra deju kolektīvi – BJDK PĪLĀDZĪTIS (3.klases un 8.klases grupām) un vadītāja Mārītei Baltajai, TDA Ogre un vadītājam Mārtiņš Kaiva, VPDK Raksti un vadītājai Agrita Kaužena, VPDK “Aija” un vadītājai Aija Zepa!. Vairāk bildes kautkad kautkad, nezinu kad. Jā , Paldies jaukajai D.N par laicīgu info ar intrigu.. Līgo Līgo m jātussē taču.

ziedot

ziedot

Foto Rihards Puriņš / Atceries Latviju.
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , ,

Upes vakari Ogres upes promenādē

Publicēts: 07 jūnijs 2019. Autors: admin

Šeku reku jaukās saulītes Daces N laicīgi apziņots trāpīju ceturtdienas vakarpusē Ogrē uz jauku pasākumu Ogres upes skatuves pirmo 2019 gada koncertu . Kā parasti jau mierīgi sēdēt nav manā dabā kaut kas vienmēr jābildē. Par cik uz ūdens izcila akustika , ko tur traucēs parējos un strādājošus kolēģus ar savu nemitīgo klikšķinašanu, attiecīgi milzu garā rore 300mm 2,8 un pastaiga pa apkārtni. Koncerts bija teicams , skaņa uz ūdens izcila. Ja kas tur bija , es īsti nepiefiksēju kaut daļu feisus pat pazinu , kurus pamatā ar sabildēju bet no preses relīzes šitā. ziedot

Klausītājiem būs tikšanās ar trīs koriem – Ogres Skolotāju kamerkori, ko vada diriģents Ivars Krauze un jauniešu kori “Impulss”, diriģente Gunita Bičule un Jolanta Kalniņa. Viesos Rīgas Praktiskās estētikas skolas jauktais koris “Anima Mea”, ko arī vada Ivars Krauze un Jēkabs Jančevskis. Tad nu manas piezīmes no pasākuma gan foto gan arī kas kustīgs ar skaņu..

ziedot

Foto Rihards Puriņš / Atceries Latviju.
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Foto Lunis iekš Flickr

Visas bildes

Advertise Here
UA-8644514-1